Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena PWSZ Legnica

MOKSiR zaprasza do udziału w konkursie plastycznym #zostanwdomuwChojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 19 marzec 2020, 14:04 Wszystkich komentarzy: 0


MOKSiR zaprasza do udziału w konkursie plastycznym #zostanwdomuwChojnowie

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza podopiecznych chojnowskich placówek edukacyjnych do udziału w konkursie plastycznym #zostanwdomuwChojnowie.

Ideą konkursu jest pobudzanie kreatywności dzieci w czasie zamknięcia przedszkoli i szkół w związku z pandemią koronawirusa. - Chcemy propagować racjonalne zachowania w tej wyjątkowej sytuacji oraz prezentować twórczą ekspresję uczestników pozostających w tym czasie w domach - informują organizatorzy.

W konkursie udział wziąć mogą uczniowie chojnowskich szkół podstawowych oraz podopieczni przedszkoli. #zostanwdomuwChojnowie jest konkursem plastycznym w szerokim tego słowa znaczeniu - akceptowalne będą prace wykonane dowolną techniką malarską, rysunki i szkice, rzeźby, struktury przestrzenne, konstrukcje z różnych materiałów oraz grafika komputerowa.

Kategorie wiekowe:

a) przedszkola

b)  klasy 1-3 szkół podstawowych,

c)   klas 4-6 szkół podstawowych,

d)  klas 7-8 szkół podstawowych


- Prace należy nadsyłać w postaci zdjęcia wykonanego dzieła w formacie .jpg na adres mailowy: mdk_chojnow@wp.pl do końca każdego czwartku kolejnego tygodnia (za pierwszym razem do 26 marca 2020 roku (włącznie). W temacie maila należy wpisać: tytuł konkursu, imię i nazwisko Uczestnika, jego grupę wiekową (jedną z czterech wskazanych w § 2) i frazę „#zostanwdomuwChojnowie". W załączniku maila należy dodać pracę (można jej nadać tytuł - jest to jednak opcjonalne - informują organizatorzy.

Każdy Uczestnik może co tydzień przesłać jedną pracę. Zgłoszenia w imieniu Uczestników dokonuje ich opiekun prawny działający w ich imieniu za pośrednictwem poczty mail.

Prace oceniane będą przez instruktorów - pracowników MOKSiR. - Z uwagi na charakterystykę konkursu pod ocenę będzie brana pomysłowość pracy, jej wykonanie, w tym użycie niekonwencjonalnych materiałów. Skorzystajcie z tego, co macie w domach - unikajmy dokonywania zakupów w celu stworzenia konkursowej pracy. Wykorzystanie powszechnie dostępnych materiałów czy też zastosowanie ich w nietypowy sposób będzie dodatkowym atutem - informują organizatorzy.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu udostępnione są na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform