Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Zdalne posiedzenie Rady Powiatu Legnickiego

Author: admin
Creation date: 27 March 2020, 15:37 All comments: 0


Zdalne posiedzenie Rady Powiatu Legnickiego

Trudna sytuacja zobowiązuje lokalne samorządy do niecodziennych rozwiązań. Radni powiatu legnickiego uczestniczyli w posiedzeniu zdalnie, przebywając w trzech różnych pomieszczeniach budynku Starostwa Powiatowego.

- Z zachowaniem szczególnych środków ostrożności związanych z pandemią koronawirusa, 26. 03. br. odbyła się XIV Sesja Rady Powiatu Legnickiego. W związku z szerzącą się epidemią wirusa COVID – 19 obrady dostępne były w formie online na żywo, bez udziału publiczności. Sesja miała charakter niezwykły, ponieważ Radni uczestniczyli w posiedzeniu zdalnie, przebywając w trzech różnych pomieszczeniach budynku Starostwa. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników - informuje legnickie starostwo.

Radni podczas sesji podjęli uchwały w sprawie: zmiany budżetu Powiatu Legnickiego na 2020 rok, zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Legnickiego, określenia rodzajów zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych, które mogą być finansowane przez PFRON w roku 2020 oraz w sprawie ustalenia wysokości opłaty za zajęcie pasa drogowego.

fot. Starostwo Powiatowe


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform