Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Koronawirus. Kolejny przypadek w naszym powiecie

Autor admin
Data utworzenia: 02 kwiecień 2020, 12:41 Wszystkich komentarzy: 0


Koronawirus. Kolejny przypadek w naszym powiecie

Pierwszego dnia kwietnia w województwie dolnośląskim zdiagnozowano w sumie 48 przypadków zakażenia koronawirusem. Na mapie nowo zdiagnozowanych przypadków po raz kolejny pojawia się nasz powiat.

Kolejny przypadek zachorowania na COVID-19 wykryto u mieszkańca Prochowic, który obecnie przebywa w szpitalu w Bolesławcu.

- Oficjalnie potwierdzamy trzeci przypadek zakażenia koronawirusem mieszkańca naszego powiatu. Jest to mężczyzna w średnim wieku, mieszkaniec gminy Prochowice, przebywa obecnie w szpitalu w Bolesławcu – informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Legnicy.

1 kwietnia na Dolnym Śląsku zdiagnozowano w sumie 48 przypadków zakażenia koronawirusem. Do 20 odnotowanych w godzinach popołudniowych, doszło kolejnych 28. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha i Jeleniej Góry oraz powiatów: legnickiego, jaworskiego, polkowickiego, górowskiego, kłodzkiego, lubińskiego, zgorzeleckiego, jeleniogórskiego i lubańskiego. Już 326 osób województwie dolnośląskim chorych jest na COVID-19.

źródło: lca.pl

Według stanu na dzień 02.04.2020 w Chojnowie nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform