Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Apel dzieci w walce z koronawirusem

Author: admin
Creation date: 06 April 2020, 16:09 All comments: 0


Apel dzieci w walce z koronawirusem

W całym kraju pojawia się coraz więcej apeli o to, by nie ukrywać przez służbami mundurowymi i medycznymi faktu, że możemy być w grupie ryzyka. Warto pamiętać, że ich zdrowie i bezpieczeństwo to także nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

- Dzisiaj wszyscy mamy świadomość zagrożenia, jakie niesie za sobą koronawirus. Każdy z nas martwi się o swoje zdrowie i swoich najbliższych. Każdego dnia policjanci, ratownicy medyczni, lekarze, strażacy ryzykując swoim życiem i zdrowiem dbają o bezpieczeństwa nas wszystkich. Pamiętaj, że Nasze zdrowie – to także Twoje zdrowie i Twoje bezpieczeństwo. Zatajenie prawdy przed służbami mundurowymi i medycznymi informacji, że wróciłeś z zagranicy, lub miałeś kontakt z osobą zakażoną, a także sam możesz być zainfekowany to ogromne ryzyko dla tych osób i każdego z nas - informuje Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

W akcję "Nie okłamuj..." czynnie włączyły się dzieci policjantów, ratowników medycznych, lekarzy, strażaków oraz milusińscy, którzy mocno wspierają wszystkie służby. Podczas walki z tak groźnym przeciwnikiem jakim jest koronawirus musimy wspólnie współpracować i zadbać o Nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

- Dzieci wszystkich służb, które są dzisiaj na pierwszym ogniu oraz milusińscy, którzy bardzo mocno wspierają nas wszystkich w walce z koronawirusem, zwracają się do Państwa z apelem: zostań w domu oraz nie okłamuj służb mundurowych i medycznych.Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform