Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Pracownicy Zespołu Ratownictwa Medycznego w Chojnowie dziękują za wsparcie

Autor Zesp. Ratownictwa Medycznego
Data utworzenia: 08 kwiecień 2020, 09:23 Wszystkich komentarzy: 0


Pracownicy Zespołu Ratownictwa Medycznego w Chojnowie dziękują za wsparcie

Pracownicy Zespołu Ratownictwa Medycznego w Chojnowie pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierają nas w walce z koronawirusem. Dziękujemy za życzliwość, pomoc oraz wsparcie materialne jakie okazywane jest nam każdego dnia, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, w walce o zdrowie i życie wszystkich mieszkańców. Dzięki Waszej pomocy doposażeni jesteśmy w niezbędne środki dezynfekcyjne oraz pakiety ochrony osobistej.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Andrzeja Kupczyka za bezinteresowną organizację zbiórki pieniędzy na środki ochrony bezpośredniej dla Pogotowia Ratunkowego w Chojnowie. Dzięki tym wspaniałym darczyńcom, których nie sposób wszystkich wymienić oraz wielkim zaangażowaniu Pana Andrzeja zostaliśmy wyposażeni w kombinezony specjalistyczne, ozonator oraz środki chemiczne, przy pomocy których w bezpieczny sposób możemy służyć naszym mieszkańcom.

Miastu Chojnów dziękujemy za przekazanie pralko-suszarki oraz Gminie Chojnów za wsparcie finansowe.

Dziękujemy firmom POLERS, APIS, NORM-POL oraz marketowi NETTO za przekazane środki czystości, firmie CORRUGATED BOARD za dostarczenie przyłbic ochronnych oraz Paniom z Chojnowa i okolic za uszycie maseczek ochronnych.

Kolejne podziękowania należą się BHPE Agencja Ochrony Pracy i Środowiska Paweł Pacuła za wykonanie darmowych badań z medycyny pracy.

Dziękujemy również za zapewnienie pysznych posiłków oraz przekąsek: Restauracja Niezły Młyn, Restauracja Milenium w Jadwisinie Jan Węgrzyn, Dominos Pizza, Ulli Schaffer, Izabela Laciejewska, Natalia Lis Cukrowe Atelier Wojciechów, Pizzeria Alvaro, Record Pub, restauracja Miłkowice Stary Folwark, a także piekarnia Kupczyk oraz wszystkim niewymienionym powyżej oraz anonimowym wspaniałym darczyńcom.

Jesteśmy wdzięczni za pomoc i wsparcie, za serdeczne gesty, dobre słowo, oraz że jesteście z nami w tych ciężkich chwilach.

Pracownicy Zespołu Ratownictwa Medycznego w Chojnowie


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform