Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

8 kwietnia: raport w sprawie koronawirusa

Autor admin2
Data utworzenia: 08 kwiecień 2020, 20:28 Wszystkich komentarzy: 2


8 kwietnia: raport w sprawie koronawirusa

Na terenie miasta i gminy Chojnów nie ma potwierdzonych przypadków zachorowania na koronawirusa.

Jak informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, na terenie Legnicy i powiatu legnickiego kwarantanną objętych jest 497 osób, a nadzorem epidemiologicznym 5.

Wśród mieszkańców Legnicy i powiatu legnickiego wykonano 289 testów: 257 okazało się ujemnych, a na wynik 28 wciąż czekamy. 4 przypadki zachorowania w powiecie legnickim nie dotyczą mieszkańców miasta i gminy Chojów.

Apelujemy o pozostanie w domach i przestrzeganie wszelkich zasad ostrożności mających na celu zminimalizowanie ryzyka zachorowania.


Komentarze

Apelować to sobie możecie do tych co stoją pod Biedronką i Lidlem. Tam wiecznie kolejki, ludzie przybyli z dziczy, którzy nigdy nie widzieli jedzenia,stoją po kilka osób w grupach, codziennie lub co dwa dni ci sami, wózki aż się uginają z przepełnienia. Ja się pytam po co żona z mężem i zajmują następnemu miejsce ? powinni wprowadzić jedna osoba na jeden wózek, brak wejść rodzinnych. W parku 3 osoby sporadycznie co 100 m a pod Biedrą co 2 m po 5 osób.
zgłoś komentarz
Ja tam nie mam nic do tego, że ludzie kupują dużo, pod warunkiem, że kupują tak, by przez następne 7 dni nie wchodzić już do marketu.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform