Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Ceniona i znana firma kosmetyczna Dr Irena Eris jedzie z nami superekspresem

Autor admin
Data utworzenia: 25 kwiecień 2020, 13:14 Wszystkich komentarzy: 0


Ceniona i znana firma kosmetyczna Dr Irena Eris jedzie z nami superekspresem

Ceniona i znana firma kosmetyczna Dr Irena Eris wesprze ośrodki zdrowia w Chojnowie, Krzywej i Legnicy. To efekt akcji o której od kilku tygodni możecie czytać na łamach naszego portalu.

- Sekretów jak to zrobiłem zdradzać nie będę, konkurencja nie śpi :-) Jedno jest pewne, nie jest to łatwe zadanie zdobyć zaufanie tak znanej firmy pod nazwą Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris. Wymagało to wiele cierpliwości i rozmów z tą znaną marką kosmetyczną - komentuje Andrzej Kupczyk, inicjator akcji.

- Nikomu nie trzeba przedstawiać tej firmy, każda kobieta w Polsce zna wyśmienite produkty z tej firmy. Krótko mówiąc załatwione. Szpital Wojewódzki w Legnicy oraz ośrodki zdrowia w Chojnowie, Krzywej otrzymają od tej cenionej firmy artykuły do pielęgnacji ciała: kremy do rąk, kremy do twarzy, balsamy i inne artykuły pielęgnacyjne.

- Wszystko załatwione. Dostałem informację, że dostawa do naszych placówek odbędzie się w przyszłym tygodniu (..) To naprawdę ciężka żmudna robota ale jak widać piękne kwiatki rosną w kwietniu :-) Zapraszamy panią Irenę właścicielkę tej wielkiej kosmetycznej marki do naszego superekspresu! Dziękuję bardzo za to wsparcie oraz za to, że dostrzegła Pani to co zrobiłem i jeszcze czynię - dodaje.

Zobacz również: Generatory ozonu trafiły do ośrodków zdrowia w Chojnowie, Krzywej i Rokitkach


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform