Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

12 000 sztuk przyłbic do szpitali w Legnicy i Bolesławcu

Autor admin
Data utworzenia: 24 kwiecień 2020, 11:22 Wszystkich komentarzy: 0


12 000 sztuk przyłbic do szpitali w Legnicy i Bolesławcu

Kolejna dobra wiadomość. Do szpitali w Legnicy i w Bolesławcu trafi łącznie 12 000 sztuk przyłbic. To kolejny efekt akcji pomocy dla lokalnej służby zdrowia. - Rozbiliśmy bank - komentuje Andrzej Kupczyk.

- Można? Można, da się, tylko trzeba być cierpliwym, postarać się, rozmawiać, myśleć, poświęcić się. Przede wszystkim mówiąc wprost chcąc coś zdobyć trzeba się ruszyć! Nie teoretycznie tylko trzeba konkretnie działać a nie lać wodę! - zaznacza Andrzej Kupczyk, inicjator akcji - Dowodem na to jest to co właśnie zapowiadałem od kilku dni. Dziś już wiem że mamy to! Mam już umowy darowizny dla szpitali do podpisów i jadą przyłbice po 6000 sztuk do każdej placówki. Ogromna darowizna dla szpitali w Legnicy i Bolesławcu. Rozbiliśmy bank! - dodaje.

- Nie podam dziś kwoty oraz nazwy firmy - to tajemnica do dnia dostawy! Jednak każdy mnożyć umie, to robimy tak - 12 000 x minimum kilkadziesiąt złotych i już wszyscy wiedzą co dostają szpitale w darze oraz ile by musiały wydać pieniędzy na tę ilość. Mało tego, na rynku są tylko przyłbice zabawkowe w sprzedaży po 12-25 zł. Byle co z kiepskimi rozwiązaniami systemu zapięć. Jednorazowa lipa. Nadmieniam że taka ilość przyłbic to ogromna pomoc do walki z koronowirusem. To wspaniała firma ze wspaniałym zarządem! Te przyłbice są produkowane na maszynach z najwyższej półki światowej! Jak widać na zdjęciach jakość bardzo dobra - żadna lip z portalu aukcyjnego! Tylko żeby nie było, samo to z nieba nie spadło - dodaje.


Zobacz więcej: Akcja pomocy dla szpitali oraz stacji pogotowia. Cz. 3


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform