Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Wojewoda dolnośląski udzielił wsparcia Niebieskiemu Parasolowi

Author: admin2
Creation date: 04 May 2020, 08:53 All comments: 0


Wojewoda dolnośląski udzielił wsparcia Niebieskiemu Parasolowi

W pomoc Ośrodkowi Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjnemu Niebieski Parasol, w którym w weekend wykryto duże ognisko zachorowania na Covid-19, zaangażowały się władze województwa.

Wczoraj wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski przekazał do Niebieskiego Parasola sprzęt ochrony osobistej dla pracowników i podopiecznych ośrodka.

Placówka otrzymała 92 półmaski ochronne typu FFP2, 1000 masek ochronnych trójwarstwowych, 30 kombinezonów ochronnych, 20 opakowań rękawiczek ochronnych, 30 szt. gogli ochronnych oraz 30 przyłbic ochronnych.

- Wojewoda zadeklarował swoje wsparcie w dalszej wspólnej walce z COVID-19 dla Chojnowa. Za wsparcie podziękował w imieniu wszystkich mieszkańców burmistrz Chojnowa. Solidarna pomoc jest teraz w mieście bardzo potrzebna, dziękujemy władzom województwa dolnośląskiego za wspomożenie nas w walce o zdrowie i życie Chojnowian – czytamy na stronie Urzędu Miasta.

Pomoc dla Niebieskiego Parasola jest również organizowana przez mieszkańców naszego miasta. Niebawem będziemy informować o szczegółach. Prosimy również o nadsyłanie do naszej redakcji informacji o prowadzonych zbiórkach.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform