Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Niebieski Parasol prosi o pomoc

Autor admin
Data utworzenia: 05 maj 2020, 10:27 Wszystkich komentarzy: 1


Niebieski Parasol prosi o pomoc

Niebieski Parasol w związku z bardzo trudną sytuacją zaapelował o pomoc. Potrzebne są: maseczki, pościel, rękawiczki, czerwone worki a nawet woda. - "Parasol" miał chronić pensjonariuszy (i robił to z wielką mocą), ale niestety wirus okazał się sprytniejszy. Za nic miał nasze wysiłki - czytamy na profilu ośrodka.

- Niestety to, czego obawialiśmy się w ostatnim czasie najbardziej, stało się. Koronawirus dotarł i to bardzo hucznie do Ośrodka Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjnego "Niebieski Parasol" w Chojnowie. Dlatego zgłaszamy się z prośbą do ludzi o dobrych sercach. Potrzebne są: maseczki, pościel, rękawiczki, czerwone worki a nawet woda - czytamy w apelu opublikowanym na mediach społecznościowych.

Na chwilę obecną wiemy o 36 osobach zakażonych koronawirusem. Pozostałe osoby przebywające w Niebieskim Parasolu czekają na wyniki.

- Są to osoby starsze i schorowane, z dużą ilością zróżnicowanych chorób, typowych dla wieku starczego. "Parasol" miał chronić pensjonariuszy (i robił to z wielką mocą), ale niestety wirus okazał się sprytniejszy. Za nic miał nasze wysiłki. Jeżeli chcesz i możesz pomóc, a nie masz możliwości dostarczyć darów bezpośrednio do naszej siedziby, to odezwij się w komentarzu, coś wymyślimy!

Niebieski Parasol przyjmuje darowizny na konta:

98 1090 2675 0000 0001 3206 0112 (Santander Bank)

74 1020 3017 0000 2002 0192 3531 (PKO BP)

Odbiorca: Dolnośląski Ośrodek Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjny „Niebieski Parasol" w Chojnowie.

- Z góry dziękujemy za okazane nam serce. Wasza pomoc i wsparcie są dla nas nieocenione i dają nam wiele siły do walki z nieszczęściem, które nas spotkało. Razem możemy więcej!


Komentarze

Jako członek Pokojowego Patrolu fundacji WOŚP wystąpiłem dziś z prośbą o wsparcie rzeczowe pracowników i osób walczących z Covid 19 w postaci środków ochrony osobistej od Fundacji Jurka Owsiaka
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform