Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Natychmiastowa pomoc dla Niebieskiego Parasola. Sprzęt w drodze

Autor admin
Data utworzenia: 05 maj 2020, 21:29 Wszystkich komentarzy: 2


Natychmiastowa pomoc dla Niebieskiego Parasola. Sprzęt w drodze

Akcja pomocy o której możecie Państwo czytać na łamach naszego portalu została poszerzona o kolejną potrzebującą placówkę. O szczegółach informuje Andrzej Kupczyk - inicjator i koordynator akcji.

fot. Dwa generatory ozonu, jakie kilka tygodni temu trafiły do bolesławieckiego szpitala. Wkrótce generatory trafią także i do Niebieskiego Parasola.


Dobry wieczór Państwu. Nie dyskutujemy bo szkoda czasu, żal starszych ludzi. Oni zaglądają przez okna - szukając pomocy i ratunku. Nie ma czasu ani pięć minut! Co się dzieje w tym ośrodku wszyscy wiemy. Zatem nie patrzę na nic, tylko zapodajemy tam szybko sprzęt i środki ochrony bezpośredniej po które również jeździłem do fabryki, aby było szybciej! Zbyt duże ryzyko aby nie ratować mieszkańców ośrodka i naszego miasta!

1. 800 sztuk masek chirurgicznych
2. 100 sztuk półmasek z filtrem FPP3
3. 100 par rękawic wielorazowego użytku.
4. Dwa potężne generatory ozonu do niezwłocznej dezynfekcji pomieszczeń
5. 600 butelek wody mineralnej 1.5 l

Jutro dostawa do tej placówki!

Zwróciłem się o pomoc do producenta przyłbic o darowiznę dla tej placówki. Stanę na głowie aby to załatwić!

Wartość pomocy to około 11 500 złotych

Pozdrawiam serdecznie

Andrzej Kupczyk

Osobny artykuł niebawem odnośnie kontynuacji dostaw do szpitali i ośrodków zdrowia. Jedno jest pewne - nie załatwiłem 12 000 przyłbic tylko już o kilka tysięcy sztuk więcej dla kolejnego szpitala. W tym tygodniu szpitale w Legnicy i Bolesławcu już otrzymają pierwsze 3000 sztuk do każdej placówki. Działamy to mamy! Proste tylko trzeba działać, rzeźbić i nie spać! My tego czasu nie przespaliśmy. Wszystko co robiliśmy było ukierunkowane właśnie po to, aby ustrzec się błędów w postaci braku środków ochrony bezpośredniej w naszych pobliskich placówkach szpitalnych i ośrodkach zdrowia. Szpitale zasililiśmy, ośrodki zdrowia również.

Jutro dostawa bezdotykowych dezynfekatorów do dłoni. Będą niebawem montowane. Będzie fotorelacja oraz ciekawa informacja dotycząca pewnego miejsca montażu. Ciekawe bardzo, naprawdę. Nie piszę jednak, tematu pilnuję :-) Tęsknię za wami!

Andrzej Kupczyk

PS. Głowy do góry, damy radę - bo kto jak nie ekipa naszego superekspresu!

Zobacz również: Akcja pomocy dla szpitali oraz stacji pogotowia


Komentarze

Panie Andrzeju. To co Pan robi dla Chojnowian i nie tylko, jest wielkie. Podziwiam Pana i jestem z Pana dumna. Tacy ludzie jak Pan są na wagę złota. Ludzka krzywda nie jest Panu obojętna. Gdy w Niebieskim Parasolu wybuchła epidemia wiedziałam, że kto jak kto, ale Pan na pewno zaraz zadziała i nie pomyliłam się. Dziękuję z całego serca i życzę Panu dużo zdrowia, energii i wytrwałości, gdyż nie wiemy jak długo pomoc będzie jeszcze potrzebna.
Pozdrawiam serdecznie GB
zgłoś komentarz
Dokładnie,oby więcej takich ludzi.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform