Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

15 624 butelki wody 1.5 l Jawor Mineral już w szpitalu w Legnicy [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 15 maj 2020, 15:32 Wszystkich komentarzy: 0


15 624 butelki wody 1.5 l Jawor Mineral już w szpitalu w Legnicy [ZDJĘCIA]

Akcja "Woda 2" przyniosła niebywały efekt - jest nim ogromna dostawa wody do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. O szczegółach akcji mówi Andrzej Kupczyk - jej inicjator i koordynator.


Witam serdecznie w ten piękny dzień :-) Prawie 23 500 litrów wody Jawor Mineral od producenta firmy Jawor Zdrój dotarło do celu!

Niedawno napisałem, szykując się do tej ogromnej dostawy wody mineralnej do szpitala, tak: Czasem niemożliwe staje się możliwe... Wielkie wyzwanie, ogromnie wysoko postawiona poprzeczka - to już przeszło do historii! Dlaczego? Bo zdobyliśmy tę wysoką górę Mount Everest razem z naszym partnerem - firmą Jawor Zdrój, producentem wody mineralnej Jawor Mineral.

Nie było łatwo! Jednak razem z Panem Pawłem Kawa - konkretnym i rzutkim menadżerem firmy Jawor Zdrój - rozegraliśmy ten mecz idealnie, wręcz perfekcyjnie i ekspresowo! Zagrali z nami w jednej drużynie następujący zawodnicy bez których poleglibyśmy i to z kretesem!

Dziękujemy następującym firmom za to, że zagrali z nami ten mecz! Oto ta wspaniała drużyna:

1. Firma Jawor Zdrój - producent wody Jawor Mineral oraz Woda48 - dystrybutor marki na Dolnym Śląsku

Ta firma podarowała prawie aż 4 300 butelek wody 1.5 l Jawor Mineral w darze! Ponadto menadżer - przedstawiciel tej firmy - Pan Paweł Kawa zajął się tematem darmowej dostawy oraz przeskoczył temat rozładunku tej ogromnej ilości wody pod szpitalem. Jak widać na zdjęciach, ten człowiek również potrafi konkretnie załatwiać sprawy. Wiedziałem to po pierwszej rozmowie, że wspólnie pociśniemy naprzód ten temat. Pan Paweł poprzez kontakty biznesowe sprowadził mega profesjonalną firmę do rozładunku. Aż miło było popatrzeć, jak to zostało ogarnięte.

Temat rozładunku załatwił poprzez Pana Pawła Klub Ludzi Biznesu Miedzi Legnica wraz z koordynatorem - Panem Mateuszem Bartczakiem. Bardzo temu Panu dziękujemy za sprowadzenie profesjonalistów od zadań specjalnych do rozładunku - firmę Sun-Dra Lift.

Kłaniam się firmie Jawor Zdrój z zarządem na czele i informuję zarząd tej firmy, że jestem dumny z tego, że taki człowiek w osobie Pana Pawła Kawa tam pracuje. Odpowiedzialny, konkretny - aż miło z nim współpracować :-) Pan Paweł zapewnił jeszcze darmową dostawę wody - kilkaset litrów, którymi zaopatrzę ośrodki zdrowia miejski oraz gminne. Dziękuję Państwu ogromnie!

2. Firma Sun-Dra Lift - podnośniki koszowe, wózki widłowe, najem, serwis, sprzedaż

To nasz partner w tej akcji, który bezpłatnie dostarczył profesjonalny sprzęt na miejsce rozładunku pod legnickim szpitalem. Ta firma to stale rozwijające się przedsiębiorstwo w zakresie dzierżawy, sprzedaży czy serwisu specjalistycznych podnośników koszowych czy wózków widłowych. Firma ta w naszym rejonie w tym zakresie działania jest bezwzględnym liderem na rynku.

Jest ogromna moc i potencjał w rozwoju. Widać mądre i perspektywiczne zarządzanie z wizją na przyszłość. Bardzo duża ilość specjalistycznego sprzętu tej firmy pracuje na wielu budowach na całym Dolnym Śląsku i w całym kraju. Sprzęt jest zadbany, stale serwisowany. Flagowym obiektem gdzie ta firma najmowała ogromną ilość sprzętu w postaci podnośników czy wózków widłowych jest fabryka Mercedesa w Jaworze. Dziękuję zarządowi tej firmy za pomoc oraz pracownikom, którzy to zrealizowali. Konkretna ekipa od zadań specjalnych. Widać, że nie boją się żadnych wyzwań! Dziękuję właścicielom oraz Pani Sylwii - dyrektor rozwoju tej firmy :-) Polecam sprzęt od tej firmy o wielkim sercu!

3. Dom z Keramzytu Pan Dariusz Sywak - domzkeramzytu.pl

4. Stowarzyszenie Dobrych Ludzi z Rokitek (www.rokitki.com.pl)

5. Hurtownia Budowlana Claudia

6. Kolega z Archiwum X :-)

7. Cegła Dachy Pan Marcin Cegła

8. Usługi Transportowe i Dźwigowe Antos Marcin

9. Betoniarnia Mączniewscy Czernikowice - betonujemy.pl

10. Firma DG Pack Dariusz Konarski Legnica ul. Bagienna

11. Bank Spółdzielczy Chojnów

12. Pan Szklarz Mariusz z rodziną - Chojnów

13. Państwo Jasińscy z Jaroszówki

14. Firma Sajnóg Hurtownia Pasmanteryjna Chojnów

Oto nasza drużyna z którą rozegraliśmy ten mecz perfekcyjnie i błyskawicznie. Nie opisuję już tych darczyńców gdyż to jest zawarte w akcji woda część 2. Dzięki Wam udało się nam zrealizować ten cel. Ogromnie wszystkim Państwu dziękuję. Zakupiliśmy wodę za kwotę aż 11074 złotych!

Otrzymaliśmy w darze do naszej ciężarówki od firmy Jawor Zdrój aż 4300 butelek o wartości ponad 4000 złotych! To firma o wielkim sercu. Woda Jawor Mineral pojawi się niebawem w naszym rejonie. Taką otrzymałem informację z tej firmy. Będzie dostępna w naszych sklepach również. Łącznie dostawa to ponad 15 000 złotych.


Jak superekspres z Chojnowa się bierze do działania to czyni to konkretnie i błyskawicznie oraz skutecznie! Ogromnie dziękuję patronowi medialnemu - portalowi chojnow.pl. To mój partner już od ponad dwóch miesięcy. Solidny i oddany. Dziękuję redaktorowi tego portalu za tę już długa wspólną żmudną robotę. To nasz rodzimy chojnowski prężny portal internetowy. Specjalne podziękowania kieruję do portalu lca.pl. To konkretna drużyna, która dba o to, aby takie wydarzenia były relacjonowane wśród mieszkańców Legnicy i rejonu. Dziękuję temu portalowi za dostrzeżenie mojej i naszej superekspresowej ciężkiej pracy oraz za rzetelny tego przekaz w zakresie pomocy szpitalom stacjom pogotowia ratunkowego, ośrodkom zdrowia, czy domom pomocy społecznej w Jeleniej Górze oraz Chojnowie. Kłaniam się Państwu za rzetelny tego przekaz, życząc miłego słonecznego weekendu.

Specjalne podziękowania dla przedstawiciela firmy Jawor Mineral. Panie Pawle - zrobiliśmy to po prostu błyskawicznie i profesjonalnie. Podzieliliśmy się zadaniami. Pan ze swoich wywiązał się celująco! Jestem pewien, że zrobimy wspólnie jeszcze wiele. Zapraszam firmę Jawor Mineral oraz pana rodzinkę na pokład naszego szybkiego pociągu!Dziękuję za wszelką pomoc, ludzkie podejście oraz pełen profesjonalizm. Miłego udanego weekendu.

Proszę Państwa - tyle na teraz. Życzę mieszkańcom Chojnowa i naszej gminy dużo słonka i spokojnego odpoczynku. Dziękuję za to, że jesteśmy razem ponad dwa miesiące... :-) Smutno będzie się rozstać! Jednak wiem, że zrobiliśmy coś wspólnie, czego nikt nie powielił i nie zrobi na tak ogromną skalę jak nasz superekspres!

Spływają kolejne przyłbice do szpitali.Dostarczymy łącznie ponad 22 000 sztuk w darze od pewnej firmy. Dotarły dary od laboratorium Ireny Eris do szpitali oraz ośrodków zdrowia. O tym napiszę w osobnym rozdziale.

Jestem dumny z tego co uczyniliśmy wspólnie - nie mamy się czego wstydzić! To czas nie przespany lecz przepracowany z ogromnym zaangażowaniem. Zbliża się już podsumowanie naszej pracy. To co się wydarzyło jest imponujące ze względu na rozmach ale i kwoty są piękne:-) Jedno jest pewne - są ludzie o wielkim poczuciu odpowiedzialności w naszym regionie. Tylko jest jedno ale - trzeba z nimi rozmawiać i do nich dotrzeć. Poprosić, umotywować i wykazać konkretną, uczciwą i solidną postawę. Jak to działa, to widać jak na dłoni, co piszczy w trawie...

Andrzej Kupczyk

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform