Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Boom na ogródki działkowe w Chojnowie. ROD Południe zachęca do skorzystania z oferty

Autor admin
Data utworzenia: 27 maj 2020, 12:35 Wszystkich komentarzy: 0


Boom na ogródki działkowe w Chojnowie. ROD Południe zachęca do skorzystania z oferty

Co roku na wiosnę obserwuje się zwiększone zainteresowanie ogrodami działkowymi, jednak w tym roku ten wzrost jest wręcz gwałtowny. Głównym powodem takiego stanu rzeczy są wprowadzone przez rząd ograniczenia oraz poszukiwanie przez ludzi miejsca do wypoczynku. W Chojnowie wciąż jeszcze znaleźć możemy wolne działki - m.in. w ROD Południe.

- Zarząd ROD im. Południe informuje, że mamy dostępne dla mieszkańców wolne ogródki działkowe na terenach przynależących do ROD im. Południa. Jest to 185 wolnych działek zlokalizowanych na 11 ogrodach rozmieszczonych w bardzo dogodnych lokalizacjach na terenie naszego miasta. Ogród działkowy jest idealnym rozwiązaniem na aktywne spędzania wolnego czasu w gronie najbliższej czasu w okresie pandemii, Serdecznie zapraszamy do kontaktu z zarządem w celu ustalenia szczegółów i wyboru działki - czytamy w komunikacie ROD Południe.

Osoby zainteresowane wolnymi działkami mogą kontaktować się z zarządem pod numerami: 606 404 228 oraz 794 290 683. Pytania można także kierować na adres e-mail: rodpoludnie@wp.pl.

- Umówimy spotkanie w celu przedstawienia działki i dopniemy wszelkich formalności związane z podpisaniem umowy dzierżawy działkowej - dodają przedstawiciele zarządu.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform