Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Majowy Festyn Trójki

Autor admin
Data utworzenia: 17 maj 2012, 14:09 Wszystkich komentarzy: 0


Majowy Festyn Trójki

Maj to miesiąc festynów w chojnowskich szkołach. Tym razem z propozycją spędzenia wspólnego popołudnia występuje popularna „Trójka”. W najbliższą sobotę, tj. 19 maja br. o godzinie 16:00 zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy – przewidziano ogrom atrakcji!

Majowy Festyn Trójki rozpocznie się o godzinie 16:00. Goście zobaczyć będą mogli m.in. występy solistów i zespołów szkolnych takich jak Aja, Trójeczka, Synkopa, Piramida. Przewidziano mnóstwo konkursów sportowych z nagrodami, pokazy tańca klasycznego, pokaz walk bokserskich czy pokaz pierwszej pomocy.

Nabyć będzie można również prace lokalnych plastyków, piłki z podpisami zawodników Zagłębia Lubin oraz koszulki Szymona Pawłowskiego – zawodnika „Miedziowych” – to wszystko w trójkowej aukcji.

To jednak nie koniec atrakcji – swoje „cacuszka” zaprezentują Oldtimersi, zobaczymy tresurę psów, skorzystamy z konsultacji pielęgniarskich i logopedycznych. Podczas Majowego Festynu Trójki odbędzie się również kiermasz różności, książek i prac uczniowskich.

Podczas festynu nikt nie będzie narzekał na pusty brzuch – będzie kiełbaska z grilla, pajda chleba i harcerska grochówka!

Jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół ANTRAKT.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.