Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

Basen Miejski: Osoby bez założonej maseczki nie będą wpuszczane na teren pływalni

Author: admin
Creation date: 22 June 2020, 14:14 All comments: 0


Basen Miejski: Osoby bez założonej maseczki nie będą wpuszczane na teren pływalni

Basen Miejski zaapelował do klientów o noszenie osłon ust i nosa na terenie basenu. W przeciwnym razie możemy nie zostać wpuszczeni do środka.

- Niniejszym prosimy naszych klientów, aby zgodnie z obowiązującymi przepisami, zastosowali się do obowiązkowego noszenia osłon ust i nosa na terenie basenu (z wyjątkiem pływania - maseczki zostawiamy w szafce w szatni). Osoby bez założonej maseczki nie będą wpuszczane na teren pływalni - czytamy w komunikacie opublikowanym przez chojnowską pływalnię.

Basen został otwarty 19 czerwca po przeprowadzeniu działań naprawczych. W związku z epidemią, kierownictwo obiektu wprowadziło zmiany w korzystaniu z usług. Jednocześnie - poza strefą kas - na terenie basenu może przebywać maksymalnie 35 osób. Maksymalnie z jednego toru mogą korzystać 4 osoby jednocześnie. Obowiązkowe jest noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie.

Ograniczono również funkcjonowanie saun. W jednym czasie z sauny suchej korzystać może do 5 osób, sauna parowa oraz łąka solarna pozostają wyłączone z użytku. Sauny zostały wyłączone z konieczności zakładania maseczki w saunie.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.