Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Kolejny wypadek pod Domem Kultury [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 23 czerwiec 2020, 16:00 Wszystkich komentarzy: 4


Kolejny wypadek pod Domem Kultury [ZDJĘCIA]

W sąsiedztwie Domu Kultury doszło do kolejnego wypadku, który był efektem wymuszenia pierwszeństwa. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w godzinach przedpołudniowych na skrzyżowaniu ulicy Dąbrowskiego, Małachowskiego i placu Konstytucji 3 Maja. W wypadku udział brały dwa pojazdy. Kierująca czarnym Oplem Astrą kobieta, jadąc z ulicy Niemcewicza w kierunku ulicy Małachowskiego, wymusiła pierwszeństwo na kierującej srebrnym Renault Clio, która jechała ulicą Dąbrowskiego.

Sprawczyni wypadku podróżowała z dwójką dzieci. Kobieta została przetransportowana przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala, celem dokładniejszych badań.

Obydwa samochody zostały usunięte ze skrzyżowania.Komentarze

Moze namalować oznakowanie poziome, czyli linie warunkowego zatrzymania na ul malachowskiego i ul dabrawskiego, a głowna droge zaznaczyć jako łuk linią przerywaną, to da do myślenia kierowcom. Tylko kobiety tam wymuszają pierwszenstwo
zgłoś komentarz
Dziwne, że na ul.Niemcewicza (dawniej Komsomolska) nie ma znaku STOP. Te skrzyżowanie nie jest intuicyjne do przejazdu i mniej doświadczeni kierowcy popełniają tu błędy. W ostatnich 2 wypadkach na tej krzyżówce brało udział 4 samochody i 4 kierowniczki.
zgłoś komentarz
Na tym skrzyżowaniu nie można nikomu ufać tylko włączyć myślenie i ostrożność.
zgłoś komentarz
Sprawa jest prosta. Trzeba znać przepisy drogowe i stosować się do nich a nic nikomu się nie stanie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform