Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Urząd Gminy: Rolnicy będą wzywani do dostarczenia odpadów rolniczych

Autor admin
Data utworzenia: 24 czerwiec 2020, 15:19 Wszystkich komentarzy: 0


Urząd Gminy: Rolnicy będą wzywani do dostarczenia odpadów rolniczych

Od 23 czerwca na terenie gminy Chojnów organizowany jest odbiór odpadów rolniczych typu: folia rolnicza, siatki i sznurek do owijania balotów, opakowań po nawozach typu Big Bag.

Jak informuje Urząd Gminy, zgodnie z przeprowadzoną w listopadzie 2019 r. inwentaryzacją za pośrednictwem sołtysów każdej miejscowości, rolnicy będą wzywani do dostarczenia odpadów.

- Odpady w zadeklarowanej w inwentaryzacji ilości należy osobiście dostarczyć we wskazany dzień do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdującego się w miejscowości Biała 118 A w godzinach pracy. Odpady muszą być posegregowane na poszczególne frakcje. Na miejscu osoba dostarczająca odpady dokona ważenia odpadów i odstawi je we wskazane miejsce - czytamy w komunikacie Urzędu Gminy.

Dostarczone odpady muszą być wolne od zabrudzeń i spakowane w sposób umożliwiający swobodne ważenie i ręczne ich przestawienie. Gmina przyjmuje odpady tylko do ilości zadeklarowanej w inwentaryzacji. Odpady te będą przyjmowane nieodpłatnie.

Szczegółowe informacje oraz kontakt w sprawie odbioru odpadów pod numerami telefonów: Radosław Lipa – 601 280 045, Mirosława Grządziel – 728 319 781.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform