Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Wybory Prezydenckie: Andrzej Duda wygrywa w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 29 czerwiec 2020, 10:02 Wszystkich komentarzy: 15


Wybory Prezydenckie: Andrzej Duda wygrywa w Chojnowie

44,13% chojnowian, którzy zagłosowali we wczorajszych wyborach, poparło kandydaturę Prezydenta Andrzeja Dudy. Na drugim miejscu z poparciem 32,39% głosujących znalazł się Rafał Trzaskowski.

Frekwencja na terenie miasta Chojnowa wyniosła 59,31%. Najlepszy rezultat osiągnięto w dużym budynku Szkoły Podstawowej nr 4, gdzie zagłosowało 62,53% uprawnionych. Zdecydowanie najmniej licznie do urn poszli mieszkańcy centrum i północno-wschodniej części Chojnowa. W lokalu zlokalizowanym w Domu Schrama odnotowano frekwencję na poziomie 56,20%.

Podobnie jak w całym kraju, tak i w Chojnowie najlepszy rezultat odniósł Andrzej Duda. Na urzędującego prezydenta zagłosowało 44,13% chojnowian. Drugi w kolejności Rafał Trzaskowski osiągnął wynik 32,39%. To właśnie Ci kandydaci zmierzą się ze sobą w drugiej turze wyborów.

Poniżej przedstawiamy wyniki wyborów w Chojnowie, na podstawie danych ze wszystkich chojnowskich obwodów głosowania.Komentarze

klęska.....co wy ludzie macie w głowach żeby głosować na faceta który tylko gębę drze i wszystkich obraża , niczego mądrego nie powiedział ani nie zrobił
zgłoś komentarz
Żeby się sprzedać za 500 zł i niespełnione obietnice -siara.
Kto za to wszystko zapłaci, ekonomia jest okrutna - zapłacą i to z nawiązką dzieci suwerena i ich dzieci. najgorsze i deprawujące jest rozdawnictwo pieniędzy.
Teraz suwerenie, jak wybory wygra Duda, zobaczysz jak Ci dołożą.
O podwyżkach od 1 lipca Duda coś ostatnio nie wspominał.
zgłoś komentarz
Widzę że wypowiedż babci i spółki jak zawsze tolerancyjne i szanujące inne poglądy.
zgłoś komentarz
Widzę że wypowiedż babci i spółki jak zawsze tolerancyjne i szanujące inne poglądy.
mam wrazenie że nie wiesz o czym mówisz...te wasze Piowskie poglady doprowadza ten kraj do ruiny
zgłoś komentarz
Wiarygodność PO. Tusk mówił 2007 rok „ Przysięgam Polakom , że każdy w moim rządzie kto zaproponuje podwyżkę podatku , zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony „ Po wyborach 2011 rok podwyżka VAT z 3 na 5 % , z 7 na 8 % z 22 na 23 % . W latach 2012 -13 kolejne podwyżki innych podatków . Gierek pożyczał i rozbudował Polskę . Tusk zadłuża Polskę bardziej niż Gierek i rujnuje. Opracowali tak wspaniałe procedury w wyniku których w tym okresie zginęło więcej generałów niż w czasie II wojny światowej. Dopuścili do upadku GROM-u , naszej dumy narodowej . Budowali autostrady najdroższe w Europie. Budowa 1 km autostrady kosztowała średnio 7,8 mln$ a w Czechach koszt 1-2 mln $ za 1 km . Kradzież pieniędzy na emerytury z OFE. Zamietli pod dywan ponad 400 afer łącznie z hazardową w imię walki z korupcją.
zgłoś komentarz
CD. Zatrudnili ponad 100 tyś nowych urzędników. Doprowadzili że w Polsce było 4x więcej urzędników niż w PRL-u. Sprzedał Polski gaz za 1% ( opłata licencyjna) w USA wynosi min 20%. Podpisali umowę na kupno gazu z GAZPROM-u najdrożej w Europie -za 1000m sześć 336 dol. Niemcy i Finowie – 271 dol , Brytyjczycy -191 dol. Słowa Grzegorza Schetyny „ Do biznesu idzie się dla pieniędzy a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy”
Akcja 4XTAK PO z 2006 roku : 1.Likwidacja Senatu 2.Zmniejszenie liczby posłów do 230
3. Jednomandatowe okręgi wyborcze 4. Zniesienie immunitetu parlamentarnego .
CD nastąpi
zgłoś komentarz
Stefan Ewangelista Niesiołowski mówił „ Liberałowie udowodnili , że nie mają żadnych, najmniejszych kwalifikacji ekonomicznych i nigdy w żadnej koalicji nie mogą obejmować resortów ekonomicznych bo zrujnują kraj” . Platforma Obywatelska była tak samo obywatelska jak kiedyś Milicja Obywatelska – Cejrowski . Nie piszę nic o sprawach socjalnych bo takich nie było. O wieku emerytalnym też nie piszę bo pamiętamy. O wolności mediów też pamiętamy i wyrywanie laptopa Latkowskiemu w siedzibie Wprost. O innych przekrętach PO już mi się nie chce pisać .Ile razy damy się tak oszukiwać? Dlaczego nic pożytecznego dla Polski i Polaków nie zrobili?. Odpowiedzcie sobie sami .
zgłoś komentarz
,ri -pii,,super naprawdę dobre,ludzie już pewnie powoli zapominają jak rządziła PO
zgłoś komentarz
Uuuuu widzę że pranie mózgu 100 % się powiodło, TV PiS publiczna dała radę.
zgłoś komentarz
To nie pranie mózgu . To dobra pamięć z tego okresu i brak amnezji.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform