Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena Cuprum Arena

Wybory Prezydenckie: Mieszkańcy gminy wiejskiej daliby Dudzie zwycięstwo w pierwszej turze

Autor admin
Data utworzenia: 29 czerwiec 2020, 10:37 Wszystkich komentarzy: 21


Wybory Prezydenckie: Mieszkańcy gminy wiejskiej daliby Dudzie zwycięstwo w pierwszej turze

Gdyby to jedynie mieszkańcy gminy wiejskiej Chojnów decydowali o przyszłym prezydencie, zostałby nim już po pierwszej turze Andrzej Duda. Urzędujący prezydent uzyskał wśród mieszkańców podchojnowskich wsi poparcie sięgające niemal 56%. Na drugiego w kolejności Rafała Trzaskowskiego zagłosowało 22,07% głosujących.

Frekwencja na terenie gminy Chojnów wyniosła 59,03%. Najlepszy rezultat osiągnięto w Świetlicy Wiejskiej w Białej, gdzie zagłosowało 66,27% uprawnionych. Zdecydowanie najmniej licznie do urn poszli mieszkańcy Krzywej. W lokalu zlokalizowanym w miejscowej szkole odnotowano frekwencję na poziomie 51,17%.

Podobnie jak w całym kraju, tak i w gminie Chojnowie najlepszy rezultat odniósł Andrzej Duda. Na urzędującego prezydenta zagłosowało 55,99% mieszkańców podchojnowskich wsi. Drugi w kolejności Rafał Trzaskowski osiągnął wynik 22,07%. To właśnie Ci kandydaci zmierzą się ze sobą w drugiej turze wyborów.

Poniżej przedstawiamy wyniki wyborów w gminy Chojnowie, na podstawie danych ze wszystkich obwodów głosowania.Komentarze

buraki......
zgłoś komentarz
za 500zł ... ech
zgłoś komentarz
Widzę że wypowiedż babci i spółki jak zawsze tolerancyjne i szanujące inne poglądy.
zgłoś komentarz
te inne poglądy kosztują Polskę biliony zadłużenia
zgłoś komentarz
Wiarygodność PO. Tusk mówił 2007 rok „ Przysięgam Polakom , że każdy w moim rządzie kto zaproponuje podwyżkę podatku , zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony „ Po wyborach 2011 rok podwyżka VAT z 3 na 5 % , z 7 na 8 % z 22 na 23 % . W latach 2012 -13 kolejne podwyżki innych podatków . Gierek pożyczał i rozbudował Polskę . Tusk zadłuża Polskę bardziej niż Gierek i rujnuje. Opracowali tak wspaniałe procedury w wyniku których w tym okresie zginęło więcej generałów niż w czasie II wojny światowej. Dopuścili do upadku GROM-u , naszej dumy narodowej . Budowali autostrady najdroższe w Europie. Budowa 1 km autostrady kosztowała średnio 7,8 mln$ a w Czechach koszt 1-2 mln $ za 1 km . Kradzież pieniędzy na emerytury z OFE. Zamietli pod dywan ponad 400 afer łącznie z hazardową w imię walki z korupcją.
zgłoś komentarz
Zatrudnili ponad 100 tyś nowych urzędników. Doprowadzili że w Polsce było 4x więcej urzędników niż w PRL-u. Sprzedał Polski gaz za 1% ( opłata licencyjna) w USA wynosi min 20%. Podpisali umowę na kupno gazu z GAZPROM-u najdrożej w Europie -za 1000m sześć 336 dol. Niemcy i Finowie – 271 dol , Brytyjczycy -191 dol. Słowa Grzegorza Schetyny „ Do biznesu idzie się dla pieniędzy a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy”
Akcja 4XTAK PO z 2006 roku : 1.Likwidacja Senatu 2.Zmniejszenie liczby posłów do 230
3. Jednomandatowe okręgi wyborcze 4. Zniesienie immunitetu parlamentarnego .
I co z wiarygodnością?
zgłoś komentarz
Stefan Ewangelista Niesiołowski mówił „ Liberałowie udowodnili , że nie mają żadnych, najmniejszych kwalifikacji ekonomicznych i nigdy w żadnej koalicji nie mogą obejmować resortów ekonomicznych bo zrujnują kraj” . Platforma Obywatelska była tak samo obywatelska jak kiedyś Milicja Obywatelska – Cejrowski . Nie piszę nic o sprawach socjalnych bo takich nie było. O wieku emerytalnym też nie piszę bo pamiętamy. O wolności mediów też pamiętamy i wyrywanie laptopa Latkowskiemu w siedzibie Wprost. O innych przekrętach PO już mi się nie chce pisać .Ile razy damy się tak oszukiwać? Dlaczego nic pożytecznego dla Polski i Polaków nie zrobili?. Odpowiedzcie sobie sami .
zgłoś komentarz
,,ri-pii,,masz rację,lepiej bym tego nie napisał, w skrócie PO to oszuści
zgłoś komentarz
Witam,
Jakieś 75% wyborców idzie głosować przeciw komuś a nie za kimś. 30% badanych w Polsce twierdzi że nie płaci podaktów a 45% że nie płaci podatku Vat. Obaj kandydaci już zaczynaja się licytować na łajdactwa (dam wam to co chcecie bo i tak wy będziecie za to płacić). Gdyby każdy zatrudniony dostał wypłatę brutto i sam przeszedł się po urzędach aby opłacić podatki to w ciągu miesiąca ludzie by wyszli na ulicę aby zmienić system i pożegnać układ z magdalenki.
zgłoś komentarz
smok - napisz czy znasz taki kraj co stosuje zasugerowane przez Ciebie rozwiązania. Ja pisałem tylko to , mimo że PIS nie jest moją partią marzeń, że tak jak PO i PIS pobierali podatki. Subtelna różnica między tymi partiami polega na tym że PO pobierając podatki dodatkowo wysprzedawała majątek narodowy to jeszcze zadłużała kraj. PIS pobierając podatki częściowo je zwraca w formie szeroko rozumianej pomocy socjalnej to jeszcze wykupuje wyprzedany majątek.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.