Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Wybory Prezydenckie: Mieszkańcy gminy wiejskiej daliby Dudzie zwycięstwo w pierwszej turze

Autor admin
Data utworzenia: 29 czerwiec 2020, 10:37 Wszystkich komentarzy: 21


Wybory Prezydenckie: Mieszkańcy gminy wiejskiej daliby Dudzie zwycięstwo w pierwszej turze

Gdyby to jedynie mieszkańcy gminy wiejskiej Chojnów decydowali o przyszłym prezydencie, zostałby nim już po pierwszej turze Andrzej Duda. Urzędujący prezydent uzyskał wśród mieszkańców podchojnowskich wsi poparcie sięgające niemal 56%. Na drugiego w kolejności Rafała Trzaskowskiego zagłosowało 22,07% głosujących.

Frekwencja na terenie gminy Chojnów wyniosła 59,03%. Najlepszy rezultat osiągnięto w Świetlicy Wiejskiej w Białej, gdzie zagłosowało 66,27% uprawnionych. Zdecydowanie najmniej licznie do urn poszli mieszkańcy Krzywej. W lokalu zlokalizowanym w miejscowej szkole odnotowano frekwencję na poziomie 51,17%.

Podobnie jak w całym kraju, tak i w gminie Chojnowie najlepszy rezultat odniósł Andrzej Duda. Na urzędującego prezydenta zagłosowało 55,99% mieszkańców podchojnowskich wsi. Drugi w kolejności Rafał Trzaskowski osiągnął wynik 22,07%. To właśnie Ci kandydaci zmierzą się ze sobą w drugiej turze wyborów.

Poniżej przedstawiamy wyniki wyborów w gminy Chojnowie, na podstawie danych ze wszystkich obwodów głosowania.Komentarze

Witam,
Jak pokazałem że ludzie są nieświadomi z kąd się biorą pieniądze na różne socjale itp. Ja jestem za tym aby ludzio zabierać jak najmniej w podatkach ponieważ każdy najlepiej wie na co ma wydać swoje pieniądze. A co do wyprzedaży to odpowiedzialności ponoszą wszystkie partie które rządziły od 90 roku. Ludzie którzy rządzili za PO i wieszali psy na PiSie dziś są ministrami w ich rządzie.
zgłoś komentarz
A zastanawia mnie jedno dlaczego kandydat PO nie mówi o swoich sukcesach jako prezydent Warszawy którym jest od 2 lat. Czyżby ich nie miał?
zgłoś komentarz
..smok,,a którzy to są ministrowie w rządzie PIS?którzy byli w PO?no może po za Gowinem ale on już nie jest w rządzie PIS
zgłoś komentarz
Czego oczekiwać po ciemnogrodzie wiejskim,przecież oni kaczora za Boga uważają.
zgłoś komentarz
Czyli jak złodziej się dzieli to jest lepszym złodziejem? Ja pracuję, mnie nie trzeba nic dawać, mnie nie należy okradać. Niech nieroby i dzieciorobom idą do pracy i zarobią na siebie i podatki. Kto nie wkłada do wspólnego worka nie powinien nic z niego wyciągać. Mam dość utrzymywania leni, madek na pełen etat, szlachty, która nie pracuje, konkubentów i partnerów, KK, ojca biznesmena z Torunia i innych.
zgłoś komentarz
,,bezniku,, czy ty czegoś ,,nie wzięłaś,,?
zgłoś komentarz
bezniku, zgadzam się. Owszem niektóre programy socjalne mogłyby zostać, ale niech będą wypłacane na innych zasadach... No ale ludzie głosują na Dudę, bo myślą, że Trzaskowski czy każdy inny kandydat zabiorą im 500+ haha, to się by nie wydarzyło. Na taczkach by wtedy teg następcę wywieźli.
zgłoś komentarz
Sławomir, odnoszę wrażenie, że nie potrafisz przyjąć jakichkolwiek merytorycznych argumentów. Krytykujesz dla samej krytyki, cokolwiek ktokolwiek napiszę, nawet bardzo rozsądnie, krytykujesz i to często w sposób chamski i prostacki. Dlatego uważam, że jesteś zwykłym trollem, smutnym, zawiedzionym swoim życiem człowieczkiem, który czerpię radość, że może kogoś obrazić czy zwymyślać w necie. Żenujące.
zgłoś komentarz
,,bezniki,,bardzo się mylisz ja jestem szczęśliwym człowiekiem,mam udaną rodzinę ,w miarę dobre zdrowie i dobra pracę,tylko widzisz,,bezniku,,Ty nigdy nie piszesz merytorycznie i rozsądnie choć,może według Ciebie tak jest,powielasz tylko na tym forum nieprawdziwe informacje na poziomie z ,,soku z buraka,, i jeszcze jedno ,ja nigdy ale to nigdy ,nie czerpie radości z obrażania kogokolwiek,może po prostu to piszesz o swojej osobie,,bezniku,,ale po co się spierać,jest demokracja,każdy człowiek może wyrażać swoje poglądy i niech tak pozostanie
zgłoś komentarz
Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. Wskaż proszę, które to nieprawdziwe informacje powielam? Tak trudno przyznać, że przedstawiciele obecnej władzy nie są ani prawi, ani sprawiedliwi? Tylko prawda cię wyzwoli, Sławomir, tylko prawda. Myśl, to nie boli. A obrażasz zawsze. Twoje wypowiedzi, nie tylko w tej dyskusji, szczególnie w stosunku do np Ania, babcia55 są po prostu chamskie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.