Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Wybory Prezydenckie: Mieszkańcy gminy wiejskiej daliby Dudzie zwycięstwo w pierwszej turze

Autor admin
Data utworzenia: 29 czerwiec 2020, 10:37 Wszystkich komentarzy: 21


Wybory Prezydenckie: Mieszkańcy gminy wiejskiej daliby Dudzie zwycięstwo w pierwszej turze

Gdyby to jedynie mieszkańcy gminy wiejskiej Chojnów decydowali o przyszłym prezydencie, zostałby nim już po pierwszej turze Andrzej Duda. Urzędujący prezydent uzyskał wśród mieszkańców podchojnowskich wsi poparcie sięgające niemal 56%. Na drugiego w kolejności Rafała Trzaskowskiego zagłosowało 22,07% głosujących.

Frekwencja na terenie gminy Chojnów wyniosła 59,03%. Najlepszy rezultat osiągnięto w Świetlicy Wiejskiej w Białej, gdzie zagłosowało 66,27% uprawnionych. Zdecydowanie najmniej licznie do urn poszli mieszkańcy Krzywej. W lokalu zlokalizowanym w miejscowej szkole odnotowano frekwencję na poziomie 51,17%.

Podobnie jak w całym kraju, tak i w gminie Chojnowie najlepszy rezultat odniósł Andrzej Duda. Na urzędującego prezydenta zagłosowało 55,99% mieszkańców podchojnowskich wsi. Drugi w kolejności Rafał Trzaskowski osiągnął wynik 22,07%. To właśnie Ci kandydaci zmierzą się ze sobą w drugiej turze wyborów.

Poniżej przedstawiamy wyniki wyborów w gminy Chojnowie, na podstawie danych ze wszystkich obwodów głosowania.Komentarze

Jak by ktś się zastanawiał oco chodzi w wojnie Polsko-Polskiej.
,,Największą sztuką wojny jest całkowite uniknięcie konfliktu zbrojnego, a zamiast tego pokonanie wroga poprzez zniszczenie jego zasad moralnych, religii, kultury i tradycji. Kiedy kraj jest tak zdemoralizowany możesz go przejąć bez jednego strzału"
Włodzimierz Lenin
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.