Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Odpowiedz na pytanie i zdobądź szansę na bon do Mrówki [WYNIKI KONKURSU]

Autor admin
Data utworzenia: 10 lipiec 2020, 16:51


Odpowiedz na pytanie i zdobądź szansę na bon do Mrówki [WYNIKI KONKURSU]

Portal chojnow.pl ma już dziewięć lat. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was kilka konkursów. Pierwszy z nich organizujemy razem z marketem budowlanym Mrówka, który przekazał 4 bony o wartości 50 złotych!

Zachęcamy do zabawy!

By zdobyć szansę na nagrodę, wystarczy, że w komentarzu pod konkursowym postem na naszym facebooku napiszesz nam... jakie są Twoje plany wakacyjne.

Na odpowiedzi czekamy do 10 lipca, do godziny 12:00. Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy cztery osoby, które odbiorą w Mrówce swoją nagrodę.

Zachęcamy do oznaczenia osób, z którymi wybieracie się na wakacyjny wypoczynek oraz udostępnienia postu.

WYNIKI KONKURSU

Zaskakująco sporo osób w te wakacje ciężko pracować będzie we własnym domu. Jako, że do wygrania jest bon do Mrówki, postanowiliśmy nagrodzić tym razem osoby, które zabierają się za remont lub planują prace wokół domu.

Gratulujemy osobom z poniższej listy:

Karolina Zdanowicz

Ewelina Ziemska

Patrycja Piątczak

Kuba Jadach Kobald


Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Sklep Bigform