Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena

Chojnowscy policjanci włączyli się w akcję #GaszynChallenge

Autor admin
Data utworzenia: 10 lipiec 2020, 11:47 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowscy policjanci włączyli się w akcję #GaszynChallenge

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie wzięli udział w #GaszynChallenge, dokładając swoją cegiełkę do walki o życie i zdrowie chorej na SMA - Mii z Wrocławia.

Akcja #gaszynchallange została zainicjowana przez strażaków z Gaszyna, swoim zasięgiem, objęła już całą Polskę. Zasady wyzwania są bardzo proste. Osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego dziecka na SMA lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł.

- Do udziału w #gaszynchallange funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie zostali nominowani przez Środowiskowy Dom Samopomocy nr 1 w Chojnowie, Żłobek Miejski w Chojnowie oraz market LIDL w Chojnowie. Oczywiście policjanci podjęli to wyzwanie i dołożyli swoją cegiełkę do walki o życie i zdrowie chorej na SMA - Mii z Wrocławia - informuje mł.asp. Jagoda Ekiert.

Chojnowscy policjanci zaprosili do przyjęcia wyzwania Prokuraturę Rejonową w Złotoryi, Posterunek Straży Ochrony Kolei w Legnicy oraz Oddział Terenowy Dolnośląskiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Legnicy.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform