Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Marszałek Sejmu w Chojnowie. Przedwyborcze spotkanie na placu Zamkowym [ZDJĘCIA/FILM]

Autor admin
Data utworzenia: 10 lipiec 2020, 21:25 Wszystkich komentarzy: 8


Marszałek Sejmu w Chojnowie. Przedwyborcze spotkanie na placu Zamkowym [ZDJĘCIA/FILM]

Dotychczas tego typu polityczne wydarzenia omijały Chojnów - ta kampania przebiega jednak inaczej. Do naszego miasteczka zawitała Elżbieta Witek - Marszałek Sejmu, która przez kilkadziesiąt minut zachęcała do poparcia w zbliżających się wyborach Andrzeja Dudę.

Wizyta drugiej osoby w państwie to niewątpliwie istotne wydarzenie, które zgromadziło przed chojnowskim ratuszem dziesiątki wyborców Andrzeja Dudy. Na miejscu pojawili się również wyborcy Rafała Trzaskowskiego. Okrzyki "Zwyciężymy" i "Andrzej Duda" niejednokrotnie mieszkały się z zawołaniami "Konstytucja" i "będziesz siedział". Niestety, nie brakowało również i wulgarnych starć słownych między wyborcami konkurujących kandydatów.

- To wyjątkowo trudna kampania wyborcza, bo najdłuższa jaką kiedykolwiek widzieliśmy w naszym kraju. Toczy się ona od lutego i wszyscy jesteśmy nią już trochę zmęczeni - zaznacza Elżbieta Witek, która w swojej przemowie zwróciła uwagę na niemal wszystkie tematy przewodnie kampanii Andrzeja Dudy - poczynając od programów socjalnych, poprzez krytykę funkcjonowania opozycji, kończąc na tematach związanych z działalnością środowisk LGBT.

W tłumie - w którym znaleźli się zarówno mieszkańcy Chojnowa jak i przyjezdni goście - spotkać można było m.in. starostę legnickiego Adama Babuśkę czy poseł Ewę Szymańską. Kampanię Andrzeja Dudy na miejscu wsparli lokalni działacze PiS - w tym prowadzący wydarzenie Grzegorz Gapski, członek zarządu powiatu legnickiego, a także niedźwiedzicki zespół Przyjaciółki.

Komentarze

To było spotkanie klubu seniora? Haha
zgłoś komentarz
rosenrot, też na to zwróciłam uwagę. Gro starszych i to mocno starszych. Reszta nawiedzonych i kościelnych, z niejaką katechetką na czele.
zgłoś komentarz
Ze smutną konstatacją czytam wpisy tych „demokratów” Mentalność tu przywołanych osób
jest na poziomie Kalego . Jak Kali ukraść krowę to jest dobrze jak Kalemu to jest świństwo. babcia55 -a po jaką cholerę on tu przyjedzie? A dlaczego ma nie przyjechać? . Czy tylko dlatego że jesteś jej przeciwniczką i musi pytać Ciebie? Do Chojnowa ma prawo przyjechać przedstawiciel każdej partii , każdej wiary włącznie z przedstawicielami wyznawców pastafarianizmu , skupieni w Kościele Latającego Potwora Spaghetti , ludzie każdego koloru skóry i preferencji seksualnej. Jeśli nie jestem zainteresowany spotkaniem z Nimi to po prostu nie idę. Nie pójdę drzeć japę jak niezbyt rozgarnięty . Co prawda mianujemy się wszyscy homo sapiens ale na podstawie nawet tych wpisów powinniśmy stworzyć jeszcze podgrupy . Mniej lub bardziej sapiens.
zgłoś komentarz
rosenrot -"Łączy nas Polska" A dzieli nas PiS :) - z tych agresywnych wypowiedzi wnioskuję że babcia55, A388 , brunon125, bonkero, rosenrot jest to aktyw PIS-u . Przecież ich wpisy dzielą ludzi , obrażają i próbują poniżać. Z tego wniosek ze Bruniu Komorowski to przedstawiciel także PIS-u - „Czasami musimy walić przeciwnika dechą w łeb”. Uśmiechnięty Grzesiu Schetyna mówiąc „strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa PiS-owską szarańczę" wykazał się miłością niczym Stefan Ewangelista Niesiołowski . Nie dziwię się natomiast Sikorskiemu bo to były członek PIS-u i tylko niczym Konrad Wallenrod przeszedł do PO by rozkładać tą partię od środka . Piszę to bo przyjąłem tok rozumowania w/w. Dodam tylko że nie doczytałem się by sławek 61 komuś ubliżał czy obrażał .
zgłoś komentarz
,,ri-pii,,lepiej bym tego nie ujął,,szacun,,
zgłoś komentarz
ri-pii jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem więc nie zabieraj głosu. Nikogo nie dzielę. Napisałem , że Witek potrafi tylko wyłączać mikrofony. Nie zrozumiałeś twój problem.
zgłoś komentarz
To jest straszne,że o przyszłości Polski zadecydowali starzy ludzie,bo ci w większości głosowali na Długopis Adriana.
zgłoś komentarz
A co robili w tym czasie młodzi ludzie? Zapomnieli o wyborach
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform