Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

[WYNIKI KONKURSU] 9. Urodziny chojnow.pl. Zapraszamy do Bistro u Sabcia

Autor admin
Data utworzenia: 14 lipiec 2020, 16:47 Wszystkich komentarzy: 0


[WYNIKI KONKURSU] 9. Urodziny chojnow.pl. Zapraszamy do Bistro u Sabcia

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie przygotowanym z okazji naszych dziewiątych urodzin. Tym razem zapraszamy Was do Bistro u Sabcia. Odpowiedz na proste pytanie i zdobądź szansę na smaczne co nieco.

Zachęcamy do zabawy!

Jakie jest Twoje ulubione danie?

Napisz nam w komentarzu pod konkursowym postem na facebooku i zdobądź szansę na nagrodę. Nie muszą być to dania związane z menu naszego partnera - po prostu, napisz nam, co najbardziej lubisz :)

Wśród osób, które odpowiedzą na powyższe pytanie, wybierzemy trzech szczęśliwców, którzy otrzymają kolejno bony: na burgera wybranego z karty, na wybraną sałatkę oraz na kawę i deser.

Na odpowiedzi czekamy do wtorku (14 lipca 2020), do godziny 12:00.

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Po odbiór nagród zgłoszą się:

Maja Łysoń - sałatka
Edyta Balińska - kawa i deser
Kasia Nawrocka - burger

Gratulujemy.


Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform