Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Andrzej Duda wygrywa w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 13 lipiec 2020, 07:41 Wszystkich komentarzy: 11


Andrzej Duda wygrywa w Chojnowie

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała wyniki głosowania w II turze wyborów we wszystkich obwodowych komisjach wyborczych na terenie Chojnowa.

51.16 proc. mieszkańców Chojnowa, którzy zagłosowali w niedzielnych wyborach, zdecydowało się poprzeć kandydaturę Andrzeja Dudy. Na urzędującego prezydenta zagłosowało łącznie 3122 osób.

Poparcie dla Rafała Trzaskowskiego w Chojnowie wyniosło 48.84 proc. Na kandydata Koalicji Obywatelskiej zagłosowało 2981 osób.

Frekwencja

W głosowaniu na terenie Chojnowa udział wzięło 6 108 osób. Frekwencja wyniosła 61.78 proc. To lepszy wyniki niż w pierwszej turze, podczas której do urn wyborczych poszło 59,31 proc. mieszkańców upoważnionych do wzięcia udziału w wyborach.

Najlepszy wynik zanotowano w dużym budynku Szkoły Podstawowej nr 4, gdzie frekwencja wyniosła 65.60 proc. Najgorzej zaś sytuacja wyglądała w Domu Schrama, gdzie z możliwości wyboru Prezydenta RP skorzystało 57,10 proc. uprawnionych mieszkańców.

Zobacz również: Bez niespodzianki. Mocna pozycja Andrzeja Dudy w gminie wiejskiej


Komentarze

brak mi słów aby określić wyborców faceta który przez 5 lat obrażał swoich obywateli , niczego nie zrobił , nie dotrzymał żadnej obietnicy....ale za to żył jak panisko na koszt podatnika....sprzedajny naród
zgłoś komentarz
Dobry wynik Trzaskowskiego patrząc na to, że przeciwko sobie miał szczujnie tvp, kościół... No nic, fanom Dudy gratuluję wygranej i oby to była dobra prezydentura. Teraz czas trochę odpocząć od polityki.
zgłoś komentarz
Patrząc na powyższe można tylko stwierdzić : " Psy szczekają a karawana idzie dalej".
zgłoś komentarz
,,babcia,,prezydent nie dotrzymał żadnej obietnicy?może tobie chodzi o prezydenta Warszawy,pana Trzaskowskiego
zgłoś komentarz
Nie dotrzymał żadnej to przesada. Ale wielu nie dotrzymał. Tylko co z tego, skoro są pewne rejony i pewne osoby, którym choć naplułby w twarz to i tak zagłosowaliby na niego, bo PiS, bo przeciwko ELGIEBETE itd. :
zgłoś komentarz
wymień te które dotrzymał....chetnie poczytam
zgłoś komentarz
,,babcia,,podaję,obniżył wiek emerytalny do 65 lat,500+ na każde dziecko,300+,,,13,,którą ty też otrzymujesz,młodzież do 26 roku życia nie płaci podatku,w przyszłym roku ,,babciu ,,czeka na ciebie niespodzianka rząd PIS,szykuje jeszcze ,,14,,dla emerytów i rencistów,mało?
zgłoś komentarz
obniżenie wieku.....bzdura ,poczytaj o zmianie liczenia emerytury ...tak zwane 13-14-15 zabierają mi 4000,00 rocznie w podatku a oddają tysiaka....wielkie dzięki , a teraz...gdzie emerytura bez podatku , gdzie obniżenie kwoty wolnej od padatku , gdzie pomoc frankowiczom , bezpłatne przedszkola ,mieszkania dla młodych i można tak jeszcze długo
zgłoś komentarz
,,babcia ,,coś z tobą jest nie tak,z faktami się nie dyskutuje,babcia a ty,, 13,, ,bierzesz,czy przeznaczasz na cele charytatywne?
zgłoś komentarz
brak argumentów.....ze mną wszystko ok....nie wiem tylko czy z toba jest dobrze , niczego mi nie dają oprócz tego co zabrali...żadna łaska
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform