Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

DODR zaprasza na Dolnośląski Targ Rolny w Chojnowie

Author: admin
Creation date: 16 July 2020, 14:44 All comments: 0


DODR zaprasza na Dolnośląski Targ Rolny w Chojnowie

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na Dolnośląski Targ Rolny w Chojnowie. Na miejscu zakupić będzie można produkty lokalnych rolników i producentów regionalnej żywności wysokiej jakości.

- Kolejne edycje wrocławskiego Dolnośląskiego Targu Rolnego cieszą się coraz większym zainteresowaniem kupujących i sprzedających. W odpowiedzi na oczekiwania dolnośląskich rolników, lokalnych producentów i konsumentów, Targ będzie organizowany także w Świdnicy – po raz pierwszy ‒ 18 lipca i w Chojnowie ‒ 25 lipca - informuje Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu.

Produkty dolnośląskich rolników i producentów regionalnej żywności wysokiej jakości będzie można kupić przy ulicy Reja 8 ‒ 25 lipca, 29 sierpnia, 26 września, 31 października, 28 listopada i 19 grudnia.

Do udziału w targu zaprasza Urząd Gminy Chojnów, który na swojej stronie udostępnił kartę zgłoszenia. - Zapraszamy rolników, sadowników, hodowców i rękodzielników do zgłaszania się jako wystawcy/sprzedawcy podczas najbliższej edycji Targu Rolnego w Chojnowie.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.