Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Kościuszki i fik! Kto wypłaci odszkodowanie? (aktualizacja #2)

Autor Konrad Czernecki
Data utworzenia: 24 maj 2012, 12:07 Wszystkich komentarzy: 52


Kościuszki i fik! Kto wypłaci odszkodowanie? (aktualizacja #2)

Ulica Kościuszki w Chojnowie jest dobrym miejscem aby złamać nogę, uszkodzić zawieszenie ewentualnie się przewrócić. Dobrze, że PZU niedaleko – może chociaż odszkodowanie się wywalczy.

Kilka miesięcy temu doszło do zapadnięcia się pokrywy nad otworem w chodniku. Wystarczyło to naprawić i nie byłoby tematu. Mijały kolejne dni, nikt nie reagował. W chwili obecnej doszło już do uszkodzenia ścianek, które podtrzymywały pokrywę.

Jeden z kierowców, który utknął autem w dziurze włożył do niej kamień i cegły aby ułatwić sobie wyjazd. A dziecko, które szło do szkoły wpadło w dziurę, doznało uszkodzenia dłoni i kolana, rozerwało spodnie, zapłakane poszło na lekcje. Zgodnie z zasadą powinno przecież włożyć w tę dziurę poduszkę by przyszłe pokolenia miały łagodniejszy upadek…


Codziennie tym chodnikiem przemieszcza się ogrom ludzi. Do i ze szkoły chodzą dzieci, rodzice, grono pedagogiczne. Wielu ludzi, w tym osoby starsze, chodzi do agencji PZU, na dworzec. Czy nikomu to nie przeszkadza? Czy musi dojść do poważnego nieszczęścia aby naprawić ubytek w chodniku?

Aktualizacja #1

Natychmiastowa (25.05.2012) reakcja na powyższy tekst:Aktualizacja #2

Jeszcze wczoraj pisaliśmy, że niebezpieczna dziura w chodniku na ul. Kościuszki została ogrodzona. Dziś mamy kolejne wieści - proszę spojrzeć na poniższe zdjęcia. Jesteśmy pełni podziwu dla błyskawicznej reakcji. W imieniu pieszych i kierowców serdecznie dziękujemy osobom odpowiedzialnym za dokonanienaprawy dziury.

Komentarze

Malinda daj spokój szkoda słów...Mieszkam na kolejowej i jak to dzisiaj zobaczyłam to mnie szlak jasny trafił....żal
zgłoś komentarz
Pani Teresa Serkies żona bardzo dobrego burmistrza ma sie dobrze.Wiceddyrektorem urzedu stanu cywilnego jest.A ktoś wie kim ta pani jest,jakie ma wykształcenie?Bo ja ukończyłem studia a pracy nie mam.ŁATWO jest zgrywać damę i mieć męża obrotnego hehe.Jak to jest obywatele?
zgłoś komentarz
popielec posyp sobie głowę,czy to wątek o pani burmistrzowej?Widzę,że ty masz bzika na ich punkcie.
zgłoś komentarz
No to widać że ma na Nią ochotę. Ale wcale mu się ni dziwię.
zgłoś komentarz
Prosimy bez osobistych wycieczek i trzymanie się tematu.
zgłoś komentarz
Pomysł jak widać się sprawdza ,może jeszcze zrobić taki temat o nepotyzmie samrzorządu miasta i gmniy ,pracy radnych na państwowych posadach czy choćby parcy Urzędu Bezrobocia ,możliwości korzystania z dodatkowych kursów i dlaczego pracownicy Urzędu Bezrobocia z nich kożystają nagminnie skoro mają pracę ?
zgłoś komentarz
Bardzo prosiłbym portal o wyjaśnienie dlaczego ulica Kolejowa jest tak mega rozwalona no i zaczyna się to samo na legnickiej. Przecież to nowe drogi!!! Nie można było przewidzieć wcześniej, że coś może się wydarzyć. Ponadto jak to możliwe, że mamy dwie nowe drogi i już są w remoncie. Druga sprawa: MALOWANIE PASÓW W DZIEŃ. Czy nie można zrobić tego w nocy kiedy nie ma praktycznie ruchu????To jest już jakaś masakra co się u nas wyprawia. Trzecia sprawa: niedawno na blokach była akwaria drogi teraz jest droga a w nią ktoś wbudował kostkę brukową. Jakbyśmy komuś to na zachodzie pokazali to od razu do zwolnienia majster. PORAŻKA!!!
zgłoś komentarz
Kiedy koniec remontu rynku bo już źle się robi jak się na to patrzy???
zgłoś komentarz
Poczekaj bobis jak w rynku te wszystkie stare pordzewiałe rury zacznie szlag trafiać i będą ryć ten beton pod kostką ! kto ułoży tak kostkę jak jest teraz ,znów będzie syf znając nasze miejskie ekipy remontowo budowlane .
Na kolejowej i legnickiej położyli asfalt i zapomnieli o dostępie do różnych miejsc ,teraz to odkrywają .Ktoś to przyjął ,ktoś zapłacił ,ktoś dał gwarancję a zero odpowiedzialności za decyzje .
zgłoś komentarz
To polska norma.Najpierw kładzie sie asfalt,a dopiero poźniej wymienia rury.Kretynów,którzy podejmują takie decyzje zakuł bym w dyby na środku miasta.Nowa droga a niedługo będzie wyglądać jakby miała 20 lat,bo nasi fahofcy nigdy nie położą kostki lub asfaltu,jak było przed usterką.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.