Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Policjanci sprawdzają przestrzeganie zasad kwarantanny domowej

Autor admin
Data utworzenia: 05 sierpień 2020, 10:56 Wszystkich komentarzy: 0


Policjanci sprawdzają przestrzeganie zasad kwarantanny domowej

Policjanci z terenu powiatu legnickiego wciąż sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną znajdują się pod wskazanymi adresami. Sprawdzenie takie odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - bez bezpośredniego kontaktu.

Policjanci podczas codziennej służby sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną domową znajdują się pod wskazanym adresem. Funkcjonariusze przynajmniej raz na dobę z zachowaniem zasad bezpieczeństwa dokonują sprawdzenia, czy wskazane osoby znajdują się w miejscach kwarantanny oraz czy nie potrzebują pomocy. Zebrane informacje na bieżąco są przekazywane do odpowiednich służb sanitarnych.

- Przypominamy, aby osoby objęte kwarantanną stosowały się do zaleceń wszystkich służb. Apelujemy o wzajemne wsparcie, ostrożne zachowanie w kontaktach międzyludzkich oraz pozostanie w domach, jeśli nie ma konieczności wyjścia - informuje podkom. Jagoda Ekiert.

Osoby potrzebujące pomocy mogą telefonicznie oraz mailowo skontaktować się ze swoim dzielnicowym. Policjant, po otrzymaniu takiej informacji uruchomi procedurę z odpowiednimi instytucjami pomocowymi.

fot: KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform