Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Patrole na dzikich kąpieliskach

Autor admin
Data utworzenia: 06 sierpień 2020, 16:20 Wszystkich komentarzy: 0


Przed nami upalny weekend, podczas którego wielu z nas wybierze się nad wodę. Lokalna policja informuje o codziennych patrolach na dzikich kąpieliskach oraz akwenach znajdujących się na terenie powiatu legnickiego.

Niedostateczna opieka nad dziećmi oraz przecenianie swoich umiejętności mogą być tragiczne w skutkach. Policja przestrzega przed wybieraniem niestrzeżonych kąpielisk i różnego rodzaju glinianek, stawów czy żwirowisk.

- Legniccy policjanci w codziennej służbie patrolują dzikie kąpieliska oraz akweny znajdujące się na terenie powiatu legnickiego. Sprawdzają przestrzeganie wprowadzonych obostrzeń, regulaminów, a także zachowania zgodnego z obowiązującymi przepisami - informuje podkom. Jagoda Ekiert - Apelujemy do wszystkich, aby nad wodą zachować przede wszystkim rozsądek, który jest chyba najważniejszy podczas wakacyjnej beztroski.

W minionym miesiącu informowaliśmy już o utonięciu, do którego doszło na jednym z dzikich kąpielisk w Rokitkach. W miejscu tym w trakcie sezonu letniego nie brakuje również złodziei. Warto pamiętać o rzeczach pozostawionych na brzegu bez opieki, które mogą stać łatwym łupem.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform