Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

Autor Maciek
Data utworzenia: 08 lipiec 2011, 12:08 Wszystkich komentarzy: 0


Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

      Wrocławski ogród zoologiczny jest kolejną propozycją na miłe spędzenie weekendu.  Miejsce to nie jest nam tak odległe. Zlokalizowane jest przy ul. Wróblewskiego 1-5.  Z Chojnowa trasa obejmuje około 100km. Większość drogi spędzimy na autostradzie.  Samochód polecamy pozostawić na najbliższym parkingu strzeżonym zaraz przy Hali Stulecia.

      Są dwie możliwości dostania się do obiektu: Bramą Główną  oraz Bramą Japońską znajdującą się od strony Odry. Tą drugą możliwość szczególnie polecamy osobą mniej cierpliwym i nie lubiącym kolejek.  Zaraz po wejściu do ogrodu zapominamy o tym, że jesteśmy w dużym mieście. Dookoła nas możemy zauważyć zróżnicowaną florę i faunę.

      Tras dla zwiedzających w Zoo jest bardzo dużo, ciężko jest nam radzić gdzie iść. Najlepiej samemu dostosować zwiedzanie ogrodu do własnych potrzeb. Zwierząt jest bardzo wiele, do niektórych możemy podejść na wyciągnięcie ręki. Możemy również obejrzeć wiele gatunków żyjących w wodzie. Zwiedzanie jest bardzo przyjemne. Ogród zoologiczny kryje w sobie wiele ciekawych miejsc.

      Zwiedzanie może nam zająć nawet kilka godzin. W ZOO znaleźć możemy ławeczki na których możemy przyjemnie wypocząć. Jest również kilka punktów gastronomicznych, gdzie możemy się posilić.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.