Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Wójt z absolutorium i wotum zaufania

Autor admin
Data utworzenia: 10 sierpień 2020, 17:19 Wszystkich komentarzy: 2


Wójt z absolutorium i wotum zaufania

Głosowanie nad udzieleniem Wójtowi Gminy Chojnów wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu na 2019 rok, były głównymi punktami sierpniowej sesji Rady Gminy.

Co roku Wójt Gminy Chojnów ma obowiązek przedstawić raport o stanie gminy. Dokument obejmuje najważniejsze dziedziny życia gminy i obszary działalności samorządu. Raport uwzględnia  informacje z poszczególnych wydziałów UG i jednostek organizacyjnych, realizujących zadania na rzecz lokalnej społeczności.

Podczas sierpniowej sesji zaprezentowano również najważniejsze informacje dotyczące stanu finansów samorządu, w tym ze sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy Chojnów za 2019, przedstawione przez skarbnik Ewę Michalak.

Decyzja o udzieleniu absolutorium i wotum zaufania została podjęta jednogłośnie. - Wójt podkreślił w swoim wystąpieniu, że realizacja wszystkich przedstawionych w raporcie zadań i osiągnięcie zamierzonych celów nie byłyby możliwe bez bardzo dobrej współpracy z wszystkimi instytucjami: Radą Gminy i sołtysami a także Kierownikami gminnych jednostek organizacyjnych oraz pracownikami Urzędu Gminy Chojnów - informuje UG.

Zobacz również: Burmistrz z wotum zaufania i absolutorium


Komentarze

Brawo, dalej rozwój Białej.
A kiedy wójt przypomni sobie o innych wioskach?
zgłoś komentarz
Ja też zapytam A kiedy wójt pomyśli o dzieciach? Aby nasze wiejskie dzieci również mogły uczęszczać do szkół w Chojnowie zamiast wbrew ich woli do szkół na wsi do której mają o wiele dalej niż do Chojnowa? Może warto byłoby o tym pomyśleć
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.