Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Koronawirus wpłynął na program Letnich Koncertów Organowych

Autor admin
Data utworzenia: 11 sierpień 2020, 11:49 Wszystkich komentarzy: 0


Koronawirus wpłynął na program Letnich Koncertów Organowych

Nie odbędzie się zaplanowany na najbliższą niedzielę jeden z czterech Letnich Koncertów Organowych. Powodem takiego stanu rzeczy jest sytuacja epidemiczna w legnickim starostwie. Wydarzenie zostanie przeniesione na inny termin.

- Uprzejmie informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w naszym Starostwie, planowana na 16 sierpnia br. Pielgrzymka Służb Mundurowych oraz Letni Koncert Organowy w Legnickim Polu zostały przeniesione na inny termin, o którym Państwa poinformujemy - tłumaczy Starostwo Powiatowe, które jest jednym z głównych organizatorów wydarzenia.

V edycja Letnich Koncertów Organowych zainaugurowana została 26 lipca w Chojnowie. Przed lokalną publicznością zaprezentował się dr Michał Kocot, któremu towarzyszył  kwintet instrumentów dętych Silver Brass. Tego wybitnego organistę usłyszeć mieliśmy także 16 sierpnia w Legnickim Polu.

Jeszcze w tym miesiącu Letnie Koncerty Organowe mają powrócić do Chojnowa, 23 sierpnia - jeżeli nie dojdzie do dalszych zmian w programie - w chojnowskiej farze usłyszymy dr hab. Tomasza Głuchowskiego, natomiast 6 września przed chojnowską publicznością zaprezentuje się Damian Konieczny.

Zobacz również: Dr Michał Kocot i Silver Brass zainaugurowali V edycję Letnich Koncertów OrganowychKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.