Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena Cuprum Arena

Okmiany: Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany przez chojnowskich policjantów

Autor admin
Data utworzenia: 14 sierpień 2020, 13:50 Wszystkich komentarzy: 0


Okmiany: Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany przez chojnowskich policjantów

Policjanci z chojnowskiego komisariatu zatrzymali w Okmianach kierowcę ciężarówki podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna mając ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu przyjechał na rozładunek do jednego z zakładów pracy na terenie Okmian. Funkcjonariuszy powiadomił świadek zdarzenia.

- Wczoraj o godzinie 23:40 chojnowski dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na teren jednej z firm w Okmianach przyjechał kierowca ciężarówki, od którego wyczuwalna była woń alkoholu. Natychmiast na wskazany adres udali się chojnowscy funkcjonariusze. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenie pracownika zakładu. Okazało się, że 28-latek ma ponad promil alkoholu w organizmie - informuje podkom. Jagoda Ekiert.

Kierowcą był obywatel Ukrainy. Został on zatrzymany i trafił prosto do policyjnego aresztu. Obecnie funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Wkrótce mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.