Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Rajdowiec Grzegorz Woźnik w Gimnazjum nr 2 w Chojnowie!

Autor admin
Data utworzenia: 27 maj 2012, 12:46 Wszystkich komentarzy: 0


Rajdowiec Grzegorz Woźnik w Gimnazjum nr 2 w Chojnowie!

Jaka jest wymarzona szkoła dla uczniów? Poza tym, że oferująca wysoki poziom nauczania, ciekawe zajęcia pozalekcyjne to dostarczająca uczniom wielu atrakcji różnego rodzaju. Bez wątpienia do takich placówek edukacyjnych zalicza się chojnowskie Gimnazjum nr 2, które swoim wychowankom co rusz zapewnia szereg wrażeń.

Tym razem szkoła w ramach konkursu „Czas na zdrowie" 25 bm. zaprosiła Grzegorza Woźnika, połowę rajdowego teamu Tech/Serwis Rally Team z Legnicy. Kierowca, który wraz ze swoim pilotem Bartoszem Sydorem ma na swoim koncie wiele sukcesów takich jak chociażby 3. miejsce w klasie A3 w Rajdzie Orlickie Hory (Czechy) z zeszłego roku przyjechał do Chojnowa swoim Oplem Astrą GSI.

Organizatorzy spotkanie podzielili na dwa etapy – część teoretyczną i praktyczną. Pierwsza z nich odbyła się w auli szkoły, gdzie Grzegorz Woźnik zaprezentował swoje trofea, strój, którego używa podczas zawodów oraz odpowiadał na serię pytań zadawanych z publiczności.


Druga część, ta bardziej ekscytująca, odbyła się na terenie PZS przy ul. Wojska Polskiego. Boisko zmieniło się w tor rajdowy, kierowca Tech/Serwis Rally Team pokazał wszystkim swoje umiejętności. Kurz, dym i wysoka prędkość! Opel Astra o mocy 160KM w widowiskowy sposób przemienił równą bieżnię w teren widziany zazwyczaj po zawodach rajdowych. Odważniejsi uczniowie mogli również zasiąść na miejscu pilota i podnieść ciśnienie towarzysząc kierowcy podczas popisów na boisku. Emocji nie brakowało!


Trzymajmy kciuki za załogę podczas zbliżających się startów podczas czeskiego Rally Cup 2012 - pierwsze wyścigi: 1-2.6.2012 r. - II. Rallye Orlické Hory!
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform