top chojnow.pl - Urząd Miejski czeka na wnioski o przyznanie stypendium szkolnego
Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Urząd Miejski czeka na wnioski o przyznanie stypendium szkolnego

Autor admin
Data utworzenia: 20 sierpień 2020, 13:27 Wszystkich komentarzy: 0


Urząd Miejski czeka na wnioski o przyznanie stypendium szkolnego

Od 1 do 15 września Urząd Miejski czeka na wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2020/2021. Pomoc materialna o charakterze socjalnym ma na celu zmniejszenie różnic w dostępie do edukacji, umożliwienie pokonywania barier dostępu do edukacji wynikających z trudnej sytuacji materialnej uczniów i ich rodzin.

- W dniach od 1 do 15 września br. w Urzędzie Miejskim w Chojnowie, pok. nr 9 można składać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2020/2021 wraz z wymaganymi załącznikami (słuchacze kolegiów mogą składać wnioski do dnia 15 października br.). Pomoc materialna o charakterze socjalnym ma na celu zmniejszenie różnic w dostępie do edukacji, umożliwienie pokonywania barier dostępu do edukacji wynikających z trudnej sytuacji materialnej uczniów i ich rodzin. Przysługuje uczniom zamieszkałym na terenie miasta Chojnowa, w rodzinie których dochód netto na jedną osobę w miesiącu poprzedzającym datę złożenia wniosku nie przekracza kryterium dochodowego, tj. 528 zł - czytamy w komunikacie UM, kierowanego do uczniów szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, ośrodków i słuchaczy kolegiów, zamieszkałych na terenie miasta Chojnowa.

Druki wniosków są do pobrania w macierzystych szkołach na terenie Chojnowa oraz w Urzędzie Miejskim w Chojnowie, pok. nr 5 (parter) w godzinach od 8:00 do 15:00.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.