Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Kino Kultura ogłasza wznowienie funkcjonowania. Czeka nas jednak surowy reżim i wyższe ceny

Autor admin
Data utworzenia: 21 sierpień 2020, 12:31 Wszystkich komentarzy: 0


Kino Kultura ogłasza wznowienie funkcjonowania. Czeka nas jednak surowy reżim i wyższe ceny

Po kilku miesiącach przerwy powraca chojnowskie kino. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji opublikował szczegółowy regulamin.

- W drugiej połowie września 2020 planujemy zaprosić po przerwie kinomanów do "KULTURY". Na początek dla dorosłych szykujemy premierowe pokazy filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomasza Komendy". Dzieciom zaoferujemy jakąś baśń, ale ponieważ dystrybutorzy ciągle przekładają bądź odwołują premiery, nie wiemy jeszcze dziś, jaki tytuł pojawi się po przerwie jako pierwszy - informuje Kino Kultura.

Niestety wzrosną ceny biletów. Normalne od września kosztować będą 20 zł, ulgowe (w tym seanse dla dzieci) - 15 zł.

Na klientów kina czekać będzie surowy reżim sanitarny. Przed wejściem każdemu mierzona będzie temperatura - do sali wejdziemy tylko i wyłącznie gdy wynik badania nie przekroczy 37,2 stopnia C. Na miejsce trzeba będzie również zabrać wypełniony formularz dotyczący osoby uczestniczącej w seansie, który zostanie udostępniony przy wejściu do budynku. Udział widzów w seansie jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa.

- Te i inne czynności, które w większości spoczywają na pracownikach MOKSiR, mają służyć stworzeniu jak największych szans na zachowanie bezpieczeństwa uczestniczenia przez Państwa w pokazach filmowych - czytamy w komunikacie.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.