Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

V Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego Regionu Legnickiego

Autor admin
Data utworzenia: 29 maj 2012, 12:01 Wszystkich komentarzy: 0


V Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego Regionu Legnickiego

Przy okazji Dni Chojnowa, które nadchodzą wielkimi krokami na wszystkich czeka szereg imprez towarzyszących. Jedną z nich będą V Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego Regionu Legnickiego, które odbędą się 1 czerwca br.

Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego Regionu Legnickiego będą wspaniałą okazją by zobaczyć w akcji profesjonalistów zmagających się z trudnymi zadaniami. Naprzeciw siebie staną zespoły ratownictwa medycznego Pogotowia Ratunkowego z Legnicy, Chojnowa, Złotoryi, Polkowic, Lubina, Głogowa i Jawora.
Zawody rozgrywane będą w kilku miejscach w Chojnowie – na Rynku w okolicy Kościoła, przy ul. Matejki, w Parku Piastowskim, na chojnowskim Basenie, w siedzibie PSP (ul. Fabryczna) czy na parkingu marketu Intermarche.

Program zawodów przedstawia się następująco:

  • 7:45 – Rozpoczęcie Mistrzostw i losowanie numerów startowych.
  • 8:00 – Start zespołów do zadań – siedziba PSP Chojnów ul. Fabryczna
  • 8:15 – 15:00 – Konkurencje dla zespołów (6 konkurencji w wyznaczonych punktach)
  • 17:00 - Uroczyste zakończenie Mistrzostw - Rynek w Chojnowie

Przy okazji Mistrzostw Ratownictwa Medycznego będzie można poznać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej na pokazie zorganizowanym przez słuchaczy Studium Ratownictwa Medycznego w Legnicy, wziąć udział w pokazie sprzętu medycznego, który zaprezentuje firma PARAMEDICA Polska Sp. z o.o. oraz obejrzeć prezentację ambulansu sanitarnego zorganizowanego przez firmę Auto-Form Sp. z o.o. i W. Sp. k. Mysłowice.
Parking Netto to jazda na rolkach oraz Alkogogle, dzięki którym możliwa jest symulacja jazdy z obniżoną koncentracją i spowolnionym czasem reakcji. Atrakcje te zapewni Auto-Wilk Nauka Jazdy Legnica.

Zapraszamy!
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform