Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Chojnowski Maraton Zumby - kolejna akcja wsparcia dla Julii z Radkowa

Autor admin
Data utworzenia: 15 wrzesień 2020, 14:08 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowski Maraton Zumby - kolejna akcja wsparcia dla Julii z Radkowa

W najbliższą sobotę chojnowska pizzeria Alvaro gościć będzie Charytatywny Maraton Zumby. Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na rzecz walczącej o życie 18-letniej Julii Kuczały.

- Kochani, serdecznie zapraszamy na niecodzienne wydarzenie: Chojnowski Maraton Zumby dla Julii Kuczały! Przyjść może każdy bez względu na wiek i umiejętności taneczne. Nasz cel to pokazać, że jesteśmy z Julią i Jej Rodziną w tej życiowej trudnej walce! Liczymy na Waszą obecność bo wiemy, że po raz kolejny nas nie zawiedziecie! - informują organizatorzy.

Początek wydarzenia o godzinie 15:00.

Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na rzecz Julii Kuczały, która walczy z bardzo złośliwym guzem mózgu – pineoblastomą. Szansą dla Julii jest leczenie zakładające serię autologicznych przeszczepów szpiku. Bardzo nowoczesne, bardzo skuteczne, ale również bardzo drogie.

To już kolejna akcja wsparcia dla Julii organizowana w naszym mieście. W minioną sobotę informowaliśmy o wyzwaniu jakiego podjął się Tadeusz Rybczyński, który promując akcje i zbierając pieniądze przejechał przeszło 100 kilometrów na hulajnodze.

Zobacz więcej: Chojnów pomaga Julii z Radkowa. Ruszyła akcja "100 kilometrów na hulajnodze dla Julii"


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.