Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

PKP Intercity dla wszystkich Dzieci!

Author: admin
Creation date: 31 May 2012, 15:08 All comments: 0


PKP Intercity dla wszystkich Dzieci!

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka PKP Intercity przygotowało niemałą niespodziankę. Każdy pasażer urodzony w 1996 r. bądź później 1 czerwca br. pojedzie pociągami tego przewoźnika bezpłatnie. Dodatkowo najmłodsi klienci otrzymają książeczki edukacyjne.

1 czerwca wszyscy pasażerowie Spółki PKP Intercity urodzeni w 1996 r. lub później będą mogli bezpłatnie podróżować pociągami Twoje Linie Kolejowe (TLK), Express (Ex) oraz Express InterCity (EIC) zarówno w 1 jak i 2 klasie. Jeśli w pociągu konieczna jest rezerwacja miejsc trzeba przed podróżą dokupić miejscówkę w kasie lub u kierownika pociągu.

Aby skorzystać z bezpłatnej podróży należy wyruszyć w nią po godzinie 0:01 1 czerwca i jeszcze tego samego ją zakończyć.

Dodatkowo 1 czerwca, lecz nie tylko, dzieci otrzymają książeczki edukacyjne „Kolorowa Podróż” i „Poznaj z nami Świat Kolei”, opowiadające o zagadnieniach związanych z transportem szynowym. Pozwolą one na poznanie wielu ciekawostek oraz odkrycie tajników zawodów związanych z koleją.


Źródło: PKP IntercityComments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform