Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Dzień Dziecka w restauracji Pod Jeleniem!

Autor admin
Data utworzenia: 30 maj 2012, 08:30 Wszystkich komentarzy: 4


Dzień Dziecka w restauracji Pod Jeleniem!

Już za parę dni święto wszystkich Dzieci, tych mniejszych i większych. 1 czerwca obchodzony jest bowiem Dzień Dziecka. Z tej okazji chojnowska restauracja Pod Jeleniem zaprasza wszystkich na obchody tego święta serwując szereg atrakcji!

Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 15:00, a potrwa do 17:30. Na milusińskich czekać będą kolorowo ubrani klauni przechadzający się ulicą Legnicką. Będą mieć na sobie groteskowo duże buty, wielkie czerwone usta i nie mniejszy nos. Rozdawać będą balony oraz zapraszać do wspólnej zabawy w restauracji. A w środku każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Aby upodobnić się do śmiesznych klaunów warto pomalować swoją twarz w kolorowe barwy – od tego zaczniemy świętowanie. Przy radosnej muzyce obchodzić będziemy Dzień Dziecka zajadając się pysznymi deserami i lodami przygotowanymi specjalnie z tej okazji.

Po pysznym deserze warto wziąć udział w „ciągnięciu” losów. Zabawa skierowana będzie do dzieci w wieku do 16 lat. A jak losy to i nagrody. Główną będzie 2-godzinny karnet na chojnowski basen!

Jednak to tylko niektóre z atrakcji jakie na ten szczególny dzień przygotowała restauracja Pod Jeleniem. Warto przekonać się osobiście i świętować Dzień Dziecka wspólnie z innymi w restauracji, którą niedawno zrewolucjonizowała sama Magda Gessler.

1 czerwca, godz. 15:00, restauracja Pod Jeleniem – serdecznie zapraszamy!
Komentarze

A czy wstęp i cała ta akcja jest darmowa? czy trzeba płacić za jedzenie i wgl?
zgłoś komentarz
Porażka, Porażka, Porażka. Restauracja straciła w moich oczach bardzo dużo. Pani Prezes i Menadżer musicie pouczyć się zarządzania ale nie kosztem klientów bo na dobre wam to nie wyjdzie lub nie zdążycie.
Jak można robić imprezę dla dzieci z miasta na parterze lokalu a na pierwszym piętrze robić stypę (kilku srok za ogon nie powinno się łapać to dość stare przysłowie). Brak miejsca przecież tam nie było gdzie usiąść i dokonać konsumpcji. Dlaczego nie były rozdawane jakieś losy tylko dziwne zapisywanie numerków. I kto robi losowanie o 17 godzinie jak w tym czasie w centrum odbywa się impreza nie można było tego losowania zrobić pół godziny później.
zgłoś komentarz
Ogólnie pomysł był SUPER,świetny pomysł z tymi klaunami wreszcie coś się zaczęło robić dla Naszych dzieci,moje dziecko było bardzo zadowolone.
Można by powiedzieć, dlaczego impreza była na mieście, przecież było losowanie o 17.
Mam nadzieję, że takich imprez będzie więcej, pozdrawiam :)
zgłoś komentarz
Nie twierdzę,że pomysł był zły. Ok super, że ktoś chciał zrobić coś dla dzieci. Ale wykonanie imprezy, jej realizacja była niezorganizowana i nieprzemyślana. Impreza, która była na mieście była planowana dużo, dużo wcześniej i media o tym informowały między innymi ten portal, który też informował o dniu dziecka pod jeleniem. Więc organizatorzy dnia dziecka w restauracji powinni najpierw zbadać rynek aby się odpowiednio wszczelić. A twoje dziecko Witku może było zadowolone bo coś wygrało lub dostało się do środka. Jeśli tam byłeś to z pewnością widziałeś, że nie było gdzie palca wcisnąć a co dopiero przyjść i usiąść z kilkoma dziećmi. Chciałyśmy z innymi mamami posiedzieć przy kawie i lodach i co nie dało się poszłyśmy do innej chojnowskiej knajpy. Bezmyślne było zamykania góry tam mogłoby wiele osób posiedzieć i dokonać spokojnej konsumpcji.
A nie wystarczy robić "coś" trzeba jeszcze robić coś z głową i sensem.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform