Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Gdzie znaleźć dobry kredyt gotówkowy?

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 14 październik 2020, 14:30


Gdzie znaleźć dobry kredyt gotówkowy?

Odkąd wprowadzono stan epidemii, minęło już kilka miesięcy, ale wiele firm wciąż działa na zmienionych zasadach. Należą do nich banki i firmy udzielające pożyczek, które z jednej strony obniżyły oprocentowanie kredytów, a z drugiej utrudniły klientom dostęp do pożyczek.

Dla kogoś, kto regularnie korzystał z kredytów gotówkowych, obecna sytuacja może wydawać się trudna, szczególnie jeżeli jegostały bank nagle odmówił udzielenia pożyczki. Na szczęście zawsze można przejrzeć ranking kredytow gotowkowych online i skorzystać z jednej z kilku sprawdzonych ofert przygotowanych przez banki, które wciąż chętniewypłacają klientom pieniądze w ramachpożyczek gotówkowych oraz innych kredytów.

Gdzie szukać informacji okredytachgotówkowych?

Zweryfikowane propozycje kredytów oraz aktualne artykuły na tematfinansów zawsze możesz znaleźć na stronieDirect Money, gdzie zamieszczono również wyszukiwarkę ofert. Daje to klientom możliwość samodzielnego określenia parametrów kredytu gotówkowego, a następnie na podstawie tych informacji wyszukiwarka dobierze kredyty od tych banków, które mają w danym momencie najlepsze warunki. Warto więcwypróbować różne opcje (w kwestii wysokości kredytu oraz okresu spłaty), bomoże się okazać, żeskracając okres spłaty o kilka miesięcy, będzie można pożyczyć większą kwotę, a dodatkowo skorzystać z niższego oprocentowania. Oczywiście, samo oprocentowanie nie jest najważniejsze, bo zawsze należy zwrócić uwagę na RRSO. Jeżeli rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest wysoka na tle innych ofert, to takiego kredytu zwyczajnie nie opłaca się zaciągać. Tym samym nawet osoby bez doświadczenia i wiedzy związanej z finansami mogą łatwo wybrać tani kredyt, o ile tylko podpiszą umowę na pożyczkę z niskim RRSO.

W jakim banku można pożyczyć pieniądze?

Wśród banków, które pomimo stanuepidemii wciążobsługują zgłoszenia klientówzainteresowanych kredytami gotówkowymi, znajdują się między innymi citi handlowy, Bank Pekao, Alior Bank, Santander, BNP Paribas,Millennium bank orazPKO Bank Polski. Pamiętaj jednak, że lista banków może się w każdej chwili zmienić, jednak nie musisz się tym przejmować. Niezależnie od tego, w którym momencie skorzystasz ze wspomnianego zestawienia kredytów, zawsze znajdziesz tu wyłącznie najlepsze i aktualne oferty. W ten sposób możesz zaoszczędzić czas (w jednym miejscu masz porównanie ofert kilku lub nawet kilkunastu banków) oraz pieniądze (zawsze korzystasz z najlepszej oferty).

Czy wartokorzystaćz porównywarki ofert finansowych?

Odpowiedź na pytanie o sens korzystania z porównywarki kredytów jest więc oczywista. W tym przypadku nie musisz się obawiać, że - jak to ma często miejsce u doradców stacjonarnych - ktośbędzie cię namawiał na jakąś ofertę tylko dlatego, że dziękitemu zarobi prowizję. Narzędziezostało tak skonfigurowane, że dobiera klientom najlepsze propozycje kredytów w zależności od kwoty, którą chcą pożyczyć i terminu spłaty. Wyszukiwarka obsługuje zapytania dla kwot od jednego do dwustu tysięcy złotych.Pożyczki można spłacać w terminie od trzech miesięcy do dziesięciu lat. Musisz jednak mieć świadomość, że dłuższy okres spłaty generuje wyższeRRSO. Zastanów się zatem dobrze, czy rzeczywiście nie dasz rady wcześniej spłacić pożyczki, aby zaoszczędzić na odsetkach (w przypadku kredytu na kilkadziesiąt miesięcygenerują one bardzo wysokie kwoty).