Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Koronawirus. Rośnie liczba zakażeń

Autor admin
Data utworzenia: 15 październik 2020, 13:49 Wszystkich komentarzy: 0


Koronawirus. Rośnie liczba zakażeń

Biuro prasowe Wojewody Dolnośląskiego poinformowało w czwartek o 382 kolejnych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w naszym województwie. Wśród zakażonych znalazło się sześciu mieszkańców powiatu legnickiego.

W województwie dolnośląskim liczba zakażonych koronawirusem wynosi już 8070. Kwarantanną lub izolacją objętych jest obecnie 10414 zakażonych, nadzorem epidemiologicznym 2182 osoby, 313 osób jest hospitalizowanych ze względu na podejrzenie lub potwierdzenie zachorowania.

W ciągu minionej doby zakażenie koronawirusem potwierdzono u sześciu mieszkańców powiatu legnickiego, wśród nich znaleźli się kobieta w średnim wieku oraz 3 młode kobiety i 2 młodych mężczyzn. Jeszcze gorzej sytuacja wygląda w Legnicy, gdzie w ciągu minionej doby zakażenie koronawirusem potwierdzono u 12 mężczyzn i 21 kobiet mieszkających w Legnicy.

- Ministerstwo Zdrowia dziś zaktualizuje listę powiatów, które znajdą się w strefie czerwonej, objętej największymi restrykcjami. Dane wskazują na to, że znajdą się w niej zarówno Legnica i powiat legnicki - podaje portal lca.pl.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.