Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Starostwo rekomenduje ograniczenie wizyt w urzędzie do niezbędnego minimum

Autor admin
Data utworzenia: 22 październik 2020, 16:32 Wszystkich komentarzy: 0


Starostwo rekomenduje ograniczenie wizyt w urzędzie do niezbędnego minimum

Duża absencja chorobowa wśród pracowników Starostwa Powiatowego powoduje, że już dwa wydziały przeszły do pracy w trybie wewnętrznym. Urząd rekomenduje ograniczenie wizyt do niezbędnego minimum.

Kilka dni temu informowaliśmy o utrudnieniach jakie czekają nas w Wydziale Komunikacji i Transportu Drogowego, który od 20 października przeszedł na pracę w trybie wewnętrznym. Podobnie sytuacja wygląda w Wydziale Oświaty, Promocji i Spraw Społecznych, który również wyłączył bezpośrednią obsługę interesantów.

Jak tłumaczy legnickie starostwo, sytuacja spowodowana jest dużą absencją chorobową wśród pracowników. Sprawy należące do właściwości tych komórek organizacyjnych będą rozpatrywane i załatwiane z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej (ePUAP, e-mail), bądź operatora pocztowego.

- W związku z obecną sytuacją epidemiczną rekomendujemy, aby interesanci ograniczali wizyty w urzędzie do niezbędnego minimum. Przypominamy, że wszelkie dokumenty można wysyłać na adres starostwa za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub operatora pocztowego, bądź też składać do urny (wrzutni) umieszczonej w holu budynku urzędu - czytamy w komunikacie urzędu.

Legnickie starostwo nie jest jedynym urzędem cierpiącym z powodu absencji chorobowej. Z podobnymi problemami zmaga się Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chojnowie, który został wczoraj zamknięty dla interesantów.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform