Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

33 aktywne przypadki COVID-19 w Chojnowie

Author: admin
Creation date: 23 October 2020, 13:54 All comments: 2


33 aktywne przypadki COVID-19 w Chojnowie

Liczba aktywnych przypadków COVID-19 w Chojnowie wynosi 33. Na terenie powiatu legnickiego zakażenie potwierdzono u 11 osób.

- Według stanu na dzień 23.10.2020 stwierdzono 33 aktywne przypadki COVID-19 w mieście. Informacja jest podana przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Legnicy. Apelujemy o przestrzeganie zasad, które są gwarantem minimalizowania zakażenia - czytamy w komunikacie Burmistrza Miasta Chojnów.

Biuro prasowe wojewody dolnośląskiego poinformowało o kolejnych 667 przypadkach zakażenia wirusem Sars-COV-2 na terenie województwa. W powiecie legnickim zakażenie potwierdzono u 11 osób - 8 kobiet: 2 młodych, 4 w średnim wieku, jednej starszej i jednej w wieku z grupy ryzyka. Chorzy są 3 mężczyźni: jeden młody i 2 w średnim wieku.

Od najbliższej soboty, cała Polska objęta zostanie restrykcjami charakterystycznymi dal czerwonej strefy. Premier poinformował również o nowych ograniczeniach i zasadach.

Zobacz więcej: Cała Polska w czerwonej strefie. Zdalne nauczanie dla części uczniów szkół podstawowych


Comments

ciekawi mnie ,co robi pan burmistrz Serkies i rada miasta Chojnowa,aby opanować tak gwałtowny przyrost zakażeń w naszym mieście?już niedługo może się okazać że zarażony jest cały Chojnów,pewnie będzie tak że za moment okaże się że pan burmistrz i cała rada miasta z przewodniczącym rady na czele ,uda się ,,ucieknie,,na kwarantannę i pewnie powiedzą że chorują ale ,,bez objawowo,,a Ty chojnowianinie będziesz musiał sam sobie poradzić w tej trudnej sytuacji
report comment
Jak to co robią? Przecież zamknęli sztuczne boisko przy chojnowiance, na którym zdrowi, młodzi ludzie grali w piłkę. W tym samym czasie burmistrz nie widzi żadnych przeciwwskazań żeby w moksirze odbywały się zajęcia dla seniorów. Dzięki temu nowatorskiemu podejściu Chojnów lada dzień stanie się zielona wyspa na czerwonej mapie Polski :)
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.