Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

MOKSiR ogranicza użytkowanie boiska. ChZGKiM rekomenduje ograniczenie wizyt do minimum

Autor admin
Data utworzenia: 23 październik 2020, 14:38 Wszystkich komentarzy: 2


MOKSiR ogranicza użytkowanie boiska. ChZGKiM rekomenduje ograniczenie wizyt do minimum

Wraz ze wzrostem liczby zakażonych, kolejne chojnowskie placówki wprowadzają ograniczenia w funkcjonowaniu.

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji poinformował o zamknięciu boiska dla grup niezorganizowanych.

- Informujemy, że od dnia 23.10.2020 r.- w związku z wprowadzeniem obostrzeń w czerwonej strefie- boisko ze sztuczną nawierzchnią nie będzie udostępniane osobom indywidualnym i grupom niezorganizowanym - czytamy w komunikacie.

O ograniczenie wizyt do niezbędnego minimum apeluje Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, który przypomina o zasadach bezpieczeństwa.

- Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie mając na względzie troskę o bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników informuje, że obsługa interesantów będzie odbywać się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa: na terenie Biura Obsługi Klienta mogą jednocześnie przebywać max. 2 osoby, należy utrzymywać co najmniej 2-metrowe odległości między pozostałymi osobami, do Biura Obsługi Klienta wchodzimy w maseczkach lub innego rodzaju osłonach zakrywających usta i nos, przy wejściu obowiązkowo należy zdezynfekować dłonie. Czekający w kolejce przed budynkiem zakładu powinni zachować bezpieczne odległości między sobą. Biuro Obsługi Klienta będzie obsługiwało interesantów w godzinach: od 7.00 do 15.00. Kasy zakładu będą czynne w godzinach: od 7.00 do 14.00. Kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych oddziałów ChZGKiM będzie możliwy w szczególnie uzasadnionych przypadkach, wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym: tel. 76-81-88-370 /371, fax. 76-81-88-372 lub e-mail: sekretariat@chzgkim.pl. Wszelką korespondencję należy wrzucać do skrzynki podawczej znajdującej się przy głównym wejściu do zakładu.


Komentarze

Zamknijcie wszystko świry,niech ludzie umierają w domach z braku powietrza i ruchu
zgłoś komentarz
A co z główną płytą rozumiem że mecz w dniu 24.10.2020 odbędzie się ale bez udziału kibiców, może ktoś coś i da znać?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform