Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Potwierdzone zakażenia u pracowników Starostwa Powiatowego. Urząd ogranicza funkcjonowanie

Autor admin
Data utworzenia: 26 październik 2020, 11:04 Wszystkich komentarzy: 0


Potwierdzone zakażenia u pracowników Starostwa Powiatowego. Urząd ogranicza funkcjonowanie

W związku z potwierdzonymi przypadkami zakażenia wirusem Sars-Cov-2 u pracowników Starostwa Powiatowego w Legnicy, od 26 października do odwołania nastąpi ograniczenie bezpośredniej obsługi interesantów w urzędzie.

- Sprawy urzędowe będą rozpatrywane i załatwiane głównie z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej (ePUAP, e-mail), bądź operatora pocztowego - informuje legnickie starostwo.

Zobacz treść zarządzenia starosty w sprawie wprowadzenia czasowych ograniczeń w funkcjonwaniu starostwa

Bezpośrednią obsługę interesantów wykonują pracownicy urzędu wyznaczeni przez bezpośrednich przełożonych, według następującego harmonogramu:

- w poniedziałki – pracownicy Wydziału Dróg i Mostów tel. 76 72-43-489;

- we wtorki – pracownicy Wydziału Komunikacji i Transportu Drogowego – wyłącznie w zakresie wydawania dowodów rejestracyjnych tel. 76 72-43-455 i uprawnień do kierowania pojazdami tel. 76 72-43-452;

- w środy – pracownicy Powiatowego Zespołu do spraw Orzekania o Niepełnosprawności tel. 76 72-43-516 oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy – za zgodą dyrektora tej jednostki organizacyjnej powiatu;

- w czwartki – pracownicy Wydziału Gospodarki Nieruchomościami tel. 76 72-43-445 oraz Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej tel. 76 72-43-432 lub 76 72-43-577;

- w piątki – pracownicy Wydziału Architektury i Budownictwa tel. 76 72-43-449 oraz Wydziału Ochrony Środowiska tel. 76 72-43-421.

Bezpośrednia obsługa interesantów jest prowadzona w godzinach od 8:00 do 14:00.

- Wykonywanie innych zadań publicznych następuje w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów, a załatwianie spraw następuje telefonicznie, za pośrednictwem operatora wyznaczonego do pełnienia powszechnych usług pocztowych, poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą urzędu lub z wykorzystaniem innych dostępnych środków komunikacji elektronicznej - informuje urząd.

Wstęp interesantów do budynku urzędu jest możliwy wyłącznie po uprzednim umówieniu się na taką wizytę w komórce organizacyjnej, do której właściwości należy załatwienie określonej sprawy.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform