Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Żołnierze ze Świętoszowa wsparli policję na terenie powiatu legnickiego

Autor admin
Data utworzenia: 06 listopad 2020, 11:26 Wszystkich komentarzy: 0


Żołnierze ze Świętoszowa wsparli policję na terenie powiatu legnickiego

Funkcjonariusze X Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie pełnią - wraz z lokalną policją - służbę na terenie powiatu legnickiego. Priorytetem działań jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców w związku ze stanem epidemii oraz zapewnienie niezbędnych potrzeb osób przebywających na kwarantannie i izolacji.

- Mundurowi dbają przede wszystkim o to aby ograniczyć ryzyko zakażeń i rozprzestrzenianie się wirusa po przez egzekwowanie od obywateli stosowania się do obowiązujących ograniczeń. Policjanci nie tylko pouczają o właściwym zachowaniu w przestrzeni publicznej i nakazie zakrywania nosa i ust, ale również nakładają mandaty karne i kierują wnioski o ukaranie do sądów wobec osób, które podchodzą w sposób lekceważący do obowiązujących obostrzeń w związku z wystąpieniem stanu epidemii - relacjonuje asp. Anna Grześków.

Policja apeluje do mieszkańców powiatu aby przestrzegali zasad zachowania w przestrzeni publicznej i nie narażali się na zakażenie przez przebywanie w miejscach gromadzenia się osób.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.