Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Mrówka zaprasza na przedświąteczne zakupy [WYNIKI KONKURSU]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 18 grudzień 2020, 16:39


Mrówka zaprasza na przedświąteczne zakupy [WYNIKI KONKURSU]

Już wkrótce dzień św. Mikołaja, a za nieco ponad miesiąc zasiądziemy do świątecznego stołu. Pomoc w przedświątecznych przygotowaniach oferuje chojnowska Mrówka, który jak co roku w listopadzie, wprowadza do swojej oferty szeroką gamę produktów, dzięki którym bez problemu zorganizujemy święta dla swojej rodziny i zadbamy o ich odpowiednią oprawę - tak by rzeczywiście były dla nas czasem magicznym.

Szeroka świąteczna oferta to nie jedyna nowość w Mrówce. Zanim jednak przedstawimy szczegóły, zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie.

Konkurs

Weź udział w naszej zabawie i zdobądź szansę na atrakcyjne nagrody. Do zwycięzców powędruje jedna z trzech przygotowanych nagród:

- żywa choinka, która w świąteczny wieczór swoim zapachem stworzy niepowtarzalny klimat,

- bon o wartości 150 złotych, który będziesz mógł/mogła zrealizować w chojnowskiej Mrówce,

lub sokowirówka o wartości 250 złotych, czyli idealne urządzenie do przygotowywania soków, musów, przecierów i koktajli owocowych.

By zdobyć szansę na nagrodę, wystarczy napisać w komentarzu pod konkursowym postem na naszym facebooku, która piosenka świąteczna lub kolęda jest Waszą ulubioną?

Na odpowiedzi czekamy do 18 grudnia, do godziny 12:00.

Wyniki konkursu

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Tym razem na liście zwycięzców znalazły się:

Angelika Masłowska (sokowirówka o wartości 250 złotych)

Jolanta Wiench (bon o wartości 150 złotych)

Agnieszka Wołoszyn (żywa choinka)

Gratulujemy!

Mrówka na święta i nie tylko

Pierwszy tydzień grudnia to jeden z najbardziej wyczekiwanych okresów, zwłaszcza przez dzieci, które czekają na pozostawione przez świętego Mikołaja prezenty. Chojnowscy Mikołajowie niejednokrotnie przygotowania do swojego święta rozpoczynają w Mrówce, w ofercie której znajdziemy zarówno rzeczy, które zachwycą tych najmłodszych jak i tych starszych. Zabawki, zestawy kosmetyków, elementy wystroju domu, naczynia, zestawy prezentowe dla mężczyzn, ceramika, zestawy do wypieku ciast, co nieco dla hobbystów i majsterkowiczów...

Doskonałym prezentem może okazać się także bon zakupowy, który obdarowany może wykorzystać w Mrówce, samemu wybierając to, co najbardziej jest mu potrzebne.

Wraz z grudniem rozpoczynamy przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Jak będą one wyglądać w tym roku? Zapewne inaczej niż zwykle - mimo wszystko warto zadbać o odpowiednią atmosferę na jaką zasługuje ten dzień.

W świątecznej ofercie marketu znajdziesz bardzo szeroki wybór ozdób świątecznych, poczynając od najróżniejszych skrzatów, trolli, zwierzątek i świątecznych figurek, poprzez bombki w najróżniejszych kolorach, lampiony, kwiaty dekoracyjne, choinkowe łańcuchy i lampki (oraz wszystkie urządzenia potrzebne do ich zamontowania), kończąc na choinkach - nieodłącznym elemencie Świąt Bożego Narodzenia. Już teraz zakupić możemy sztuczne drzewko, natomiast od grudnia w ofercie sklepu znajdą się także choinki żywe.


Przyjdź i przekonaj się sam

Dzięki niewielkiej przebudowie, market zwiększył swoją część sprzedażową. Tuż przy wejściu napotykamy na nowy dział w którym zlokalizowano sprzęt AGD oraz nowość - meble kuchenne firmy Stolkar. Kolejną nowością jest poszerzenie oferty o asortyment firmy Joniec, będącej wiodącym producentem ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej.

Mrówka posiada w ofercie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych potrzebnych do remontu, wyposażenia, utrzymania domu, ogrodu i posesji. Sklep jest w stanie zaopatrzyć swoich klientów w sposób kompleksowy, oferując także transport samowyładowczy.

W tylnej części marketu zlokalizowany został punkt PSB PROFI, będący wyspecjalizowanym składem do obsługi przede wszystkim firm wykonawczych. Jego celem jest obsługa dowolnej inwestycji budowlanej niezależnie od skomplikowania technologicznego i logistycznego.

Zobacz sam, jakie zmiany i nowości czekają na Ciebie w chojnowskiej Mrówce...

Chojnów, ulica Zielona 2Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.