Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Mega Paczki na Mikołaja

Autor Anna Petroczko
Data utworzenia: 23 listopad 2020, 16:11 Wszystkich komentarzy: 0


Mega Paczki na Mikołaja

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia oraz poprzedzające je Mikołajki. Z tej okazji nie powinniśmy zapominać o osobach, które najbardziej nas potrzebują. Lokalna aktywistka i działaczka Pani Marta, dla której niesienie pomocy potrzebującym nie jest obce, tym razem także nie próżnuje.

Wcześniej była pomoc dla osób na kwarantannie oraz seniorom, teraz czas na zbiórkę dla dzieci niepełnosprawnych, pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej we Wschowie. Mieszkają w nim dzieci porzucone przez rodziców, pokrzywdzone przez los –chore i potrzebujące pomocy, w różnych stopniach niepełnosprawności. Dla wielu ludzi o dobrych sercach bardzo ważne jest wprowadzenie dla nich chociaż promyka radości, który rozświetli szarą rzeczywistość, dlatego co roku z tej okazji organizowana jest akcja Mega Paczki na Mikołaja.

Na terenie Chojnowa organizatorką i koordynatorką zbiórki jest Marta Kuczak, która nie ukrywa zadowolenia z odzewu mieszkańców i cieszy się że w Chojnowie jest tak dużo osób o dobrych sercach, dla których los porzuconych dzieci nie jest obojętny. Warto, żeby o akcji dowiedziało się jak najwięcej mieszkańców. Kilka dni temu dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Michnej w sklepie Netto został udostępniony kosz, do którego można wrzucać artykuły dla dzieci.

Jeżeli ktoś nie ma możliwości wybrania się do sklepu, a chciałby pomóc może kontaktować się z Panią Martą przez messengera pod nikiem Marta Qczak lub mailowo: qrczk.marta@gmail.com. Najbardziej potrzebne artykuł to: szampony , żele do kompieli, pampersy nr 5 i powyżej, chusteczki, produkty do pielęgnacji dzieci, płyny do płukania, proszki, chrupki kukurydziane, paluszki, biszkopty soczki.

Zakończenie akcji 4 grudnia. Apelujemy do mieszkańców o pomoc i zachęcamy do uczestnictwa w akcji .Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.